Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Paaiškėjo Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių konkurso „Lietuvėle, tu graži!“ laureatai

Paaiškėjo Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių konkurso „Lietuvėle, tu graži!“ laureatai.

 

2018-03-06

plačiau
„Gurgu, gurgu į Kaziuko turgų!“

Šiandien Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ šurmuliavo Kaziuko mugė.

 

2018-03-02

plačiau
Lietuvių kalbos dienos Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“

2018 m. vasario 28 d. Šilalės lopšelyje – darželyje „Žiogelis“ vyko renginys - „Mažieji seka pasakas“.

 

2018-03-01

plačiau

Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ jau antrus metus vyksta nuotaikingoji „Sveikatiados“ projekto veikla  „Mankštiada“.

 

2018-02-23
 

plačiau
Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi svečiai

Vasario 21 d.  Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi Rusijos federacijos Kaliningrado srities Sovetsko miesto rajono Administracijos vadovas Nikolajaus Voiščevo.

 

2018-02-22

plačiau
ŠILALĖJE VYKO LIETUVOS VALSTYBĖS ŠIMTMEČIO EISENA

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė inicijavo ir organizavo nuotaikingą Lietuvos valstybės šimtmečio eiseną „Lietuvos takeliais“.

 

2018-02-19

plačiau

Kviečiame dalyvauti tradiciniame Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių ir meninio skaitymo konkurse „Lietuvėle, tu graži!“.

 

2018-02-13

plačiau

Gerb. Tėveliai,

informuojame, kad nuo 2018 m. sausio 31 d. Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. sausio 31 d. įsakymu Nr. DĮV-98 Šilalės rajone yra paskelbta gripo epidemija.

Vadovaujantis rekomendacijoms, kreipiamės į Jus su prašymu pastebėjus, kad Jūsų vaikas karščiuoja, skundžiasi galvos skausmu ar kitais gripui būdingais požymiais, vaiko neveskite į ugdymo įstaiga, bet kreipkitės į šeimos gydytoją dėl tolimesnio gydymo.

 

Dėkojame už supratingumą.

 

 

 

plačiau

Žiemai įpusėjus vaikučius į kiemą sukvietė kiškių šeimynėlė (S. Bytautienė, D. Bogužienė, I. Macienė), kur vyko žiemos sporto šventė „Kiškiai Piškiai žiemą“.

 

2018-01-22

plačiau
Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ solistai tapo Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso

Šilalės meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso "Dainų dainelė" rajoninis etapas, kuriame dalyvavo Šilalės lopšelio-darželio "Žiogelis" solistai Saulytė ir Kristupėlis.

 

2018-01-22

plačiau