Lietuvos Valstybės atkūrimo diena

Kviečiame dalyvauti respublikiniame inovatyviame konkurse-viktorinoje „Aš ir tu - pažinkime Lietuvą kartu!“.

Renginiui dalyviai ruošėsi iš anksto. Diskotekoje dalyvavo viduriniųjų ir vyresniųjų grupių ugdytiniai, grupių mokytojos ir ikimokyklinio ugdymo mokytojų padėjėjos. Renginį organizavo darželio mokytojos Vilma Juzaitienė, Vaida Ričkienė, Rasa Kazlauskienė, Jurgita Simonavičienė.

Visi diskotekos dalyviai labai stengėsi  pasirinktą kūrinį atlikti kuo geriau, įdomiau ir linksmiau. Mažieji ugdytiniai galėjo pasijusti tikromis scenos žvaigždėmis, nes sulaukė gausių aplodismentų ir stipraus palaikymo.

„Kiškučių“ grupė susirinko - net darželis nuo linksmo juoko linko!

Siekiant suartinti, uždegti bendrumo ugneles širdyje vaikams, tėveliams, mokytojoms bei pasidovanoti sau nepakartojamų akimirkų tokiomis žaismingomis veiklomis toliau vykdomas ir tęsiamas Tarptautinis eTwinning projektas ,,Map of the mind; books" (,,Proto žemėlapis; knygos"), kurio metu ne tik ugdomi vaikučiai, bet ir įtraukiami tėveliai.

Devintojo Lietuvos mažųjų žaidynių sezono pasiruošimo etapas finišavo Palangoje. Jame dalyvavo ir mūsų Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“  pedagogės Indra Macienė ir Vilma Juzaitienė.

Šiemet „Lietuvos mažųjų žaidynės” bus įgyvendinamos remiantis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) kartu su partneriais iš Didžiosios Britanijos kuriamu unikaliu Lietuvos fizinio raštingumo modeliu. Mokymų dalyviai patys pirmieji Lietuvoje supažindinti su šio modelio gairėmis bei fizinio raštingumo ugdymo galimybėmis, kurias turėjo galimybę išbandyti ir praktiškai.

KVIEČIAME DALYVAUTI TARPTAUTINĖJE FOTOGRAFIJŲ PARODOJE “MEDŽIAI BE LAPŲ, DAUG KĄ JIE PASAKO”

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje ikimokyklinių ir priešmokyklinių amžiaus vaikų STEAM kūrybinių darbų fotografijų parodoje “ Medžiai be lapų, daug ką jie pasako”

Parodos tikslas - pastebėti, tikslinti ir praplėsti supratimą apie medžio ir krūmo sandarą, šakų išsidėstymą, atskirų augalo dalių funkcijas ir perteikti juos vaikų kūrybinėse veiklose pasitelkiant STEAM metodiką.

Parodos nuostatai.

Sausio 27 d.į Šilalės PK kiemą sugužėjo visa Šilalės lopšelio - darželio “Žiogelis” ”Lašelių” grupė, lydimi ikimokyklinio ugdymo mokytojų Jurgitos Simonavičienės ir Kristinos Kelpšienės bei mokytojos padėjėjos Editos Kasparavičienės.

Sulaukę nuostabios žiemiškos dienos visi lopšelio-darželio "Žiogelis" vaikai ir darbuotojai susirinko į darželio kiemą, žiemos sporto šventę. Susirinkusiųjų būryje sukiojosi linksmai nusiteikę kiškučiai (kūno kultūros mokytoja Indra Macienė, meninio ugdymo mokytoja Genovaitė Pauliuvienė, mokytojos Vilma Juzaitienė, Jurgita Simonavičienė, Silva Bytautienė, Daiva Bogužienė). Žiūrovų šiame būryje nebuvo, nes visi dalyvavo linksmose estafetėse. Pramogauti lauke tikrai smagu, juokas ir krykštavimas skambėjo visame darželio kieme.
Žiemos sporto šventės tikslas - stiprinti vaikų sveikatą, skatinti aktyvų judėjimą ir suteikti gerų emocijų.

„Ančiukų“ gr. mažyliai dalyvauja tarptautiniame projekte ,,STEAM labirintai sniege“

Mažieji „Ančiukų“ gr. ugdytiniai iškepė desertą.

Dalyvaujame tarptautiniame projekte ,,STEAM labirintai sniege“ ir tikimės, nors ir esame maži, bet pavyks rasti tinkamą išėjimą.

2023-01-20

„Kiškučių“ gr. dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte ,,Map of the mind; books

PASAKOS, PASAKĖLĖS
MUMS LABAI PATINKA