Kūrybinių - erdvinių darbų

Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių - erdvinių darbų konkurso "Lietuvėle, tu graži!" Nugalėtojai:

"Laisvės malūnėlių" gamyba

Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" bendruomenė prisidėjo prie "Laisvės malūnėlių" gamybos, iš jų, kovo 11-ają bus padaryta pieva prie Kovo 11-osios paminklo "Laisvės Šauklys".

Darželinukai palaikė iškilmingą karių savanorių eiseną.

Š. m. kovo 6 d. Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" ugdytiniai, džiaugsmingai palaikė karių savanorių iškilmingą eiseną, skirtą LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENAI PAMINĖTI.

Meninio skaitymo konkurso

Kovo 4 d. lopšelyje - darželyje "Žiogelis" įvyko meninio skaitymo konkurso "Lietuvėlė, tu graži" I etapas.

Pažintinis mažųjų žygis

Išlydint žiemą ir pasitinkant pavasarį, Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" bendruomenė, pirmą kartą surengė pažintinį mažųjų žygį "Mažais žingsneliais Gimto miesto takais.

Užgavėnės

Užgavėnės - išskirtinė metų diena, viena linksmiausių žiemos švenčių. Nors šiemet šalčiai taip ir neatėjo, ir neiškrito daug daug sniego, vis dėlto, lopšelio - darželio "Žiogelis" bendruomenė pasiruošė tradiciniam ir triukšmingam žiemos išvarymui.

Vasario 19 d. Šilalės lopšelyje - darželyje "Žiogelis" vyko respublikinio projekto "Lietuvos mažųjų žaidynės 2020" I etapo varžybos. Vaikai tryško gera energija ir emocija, darželis ūžė nuo vaikų juoko ir sportinio azarto!

Vasario 16 - osios minėjimas

Gyvenkim ir mylėkime pasaulį!

Didžiuokimės tėvyne Lietuva!

Iškelkim laisvės Vėliavą į saulę

Ir būkime viena stipri šeima.

Vyresniųjų grupių ugdytinių viktorina

Vasario 12 d. Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" vyresniųjų grupių ugdytiniai susirinko į viktoriną "Gimtinė Lietuva", kurią vedė ikimokyklinio ugdymo mokytojos - metodininkės Silva Bytautienė ir Dalia Vasiliauskienė.

Konkursas skirtas Lietuvo Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Tai - tautinio ir pilietinio ugdymo projektas, skatinantis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų saviraiškos, kūrybiškumo, tautiškumo, humanistinių vertybių formavimąsi.