Skelbiamas konkursas Šilalės lopšelio-darželio vadovo pareigoms užimti

Šilalės rajono savivaldybės mero 2020 m. birželio 30 d. potvarkis Nr. T3-57 „Dėl Viešo konkurso Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“  direktoriaus pareigoms eiti“.

Pretendentai dokumentus adresu – Šilalės rajono savivaldybės administracija, Personalo ir ūkio skyrius, 202 kab., J. Basanavičiaus g. 2, 75138 Šilalė, pateikia tiesiogiai, elektroniniu paštu danute.ringiene@silale.lt arba registruotu laišku Telefonai pasiteirauti: (8 449) 76 116, 8 687 45040.

Tarptautinis eTwinning projektas „The journey to the fairy tale world (Kelionė į pasakų pasaulį)

Tie „Kiškučiai“, tie šaunuoliai,

Nenustygstantys vikruoliai,

Nori visus pamatyti ir

Save net pristatyti.

Taip, „Kiškučių“ grupė dalyvauja  tarptautiniame eTwining projekte „The journey to the fairy tale world” (Kelionė į pasakų pasaulį).

LIK SVEIKAS DARŽELI !

Pakilkit į mėlyną aukštį,

Ir skriskit pirmyn tarsi paukščiai,

Mokyklon, išskleidę sparnus,

Palikę mažuosius draugus.

Skaisti vasaros saulė ir kvepiantys jazminų žiedai tarytum byloja, kad atėjo metas vyresniojo amžiaus vaikams atsisveikinti su darželiu. Birželio 12 dieną, šventiškai papuošta salė paskutinį kartą pakvietė būsimus mokinukus- „Kiškučių“, „Naminukų“, „Nykštukų“, „Kačiukų“ ir „Meškučių“ grupių vaikus į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę.

Prašome atvykti priimtų vaikų tėvelius (globėjus) pasirašyti ikimokyklinio ugdymo sutartis 2020/2021 m. m. nuo 2020 m. birželio 4 d.

Pasirašant ikimokyklinio ugdymo sutartis asmenys turi:

• Dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kt.);
  • Laikytis asmens higienos taisyklių (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt.);
  • Įeiti į darželio pastato vestibiulį, dezinfekavus rankas, prie sutarčių priėmimo stalo, užpildyti sutartį ir pateikti vaiko gimimo liudijimą arba gimimo įrašą.
  • Po kitas lopšelio-darželio patalpas vaikščioti draudžiama.
DARŽE AUGA VITAMINAI

Taigi, viskas prasidėjo nuo to, kad mūsų vaikučiai nelabai noriai valgo daržoves.

Ir įdomiausia tai, kad DARŽOVIŲ NEVALGIUKAI gyvena beveik kiekvienuose namuose, todėl pokyčiai šiuo klausimu tiesiog būtini!!!

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 11 d. sprendimu Nr.V-1116 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“, nuo 2020 m. gegužės 18 d. lopšelis-darželis „Žiogelis“ organizuos ugdymą įstaigoje pagal ugdymo proceso atnaujinimo tvarkos aprašą.

Pridedame dokumentus:

Tėvų deklaracija

Darbuotojų deklaracija

Ugdymo proceso esant karantino sąlygoms Šilalės lopšelyje-darželyje tvarkos aprašas

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 11 d. sprendimas Nr.V-1116 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“

Šilalės rajono savivaldybės direktoriaus 2020 m. gegužės 15 d. įsakymas Nr. DĮV-430 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo“.

KVIEČIAME DALYVAUTI RESPUBLIKINIAME IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ BENDRUOMENIŲ SVEIKOS MITYBOS ŠVIETIMO PROJEKTE "DARŽE AUGA VITAMINAI"
KVIEČIAME DALYVAUTI RESPUBLIKINIAME VIRTUALAUS IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ PIEŠINIŲ IR KŪRYBINIŲ DARBŲ NUOTRAUKŲ KONKURSE „LABAS, BITE, TU DARBŠTUOLE...“
NUOTOLINIO UGDYMO VEIKLOS PLANAI 2020 - 05 - 04 -05 -15

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos, Sigita Bartkuvienė ir Jovita Aužbikavičienė kviečia ikimokyklinukus ir jų pedagogus dalyvauti respublikiniame piešinių ir kūrybinių darbų projekte „LABAS, BITE, TU DARBŠTUOLE..

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos  nuotoliniu būdu dalyvauja projektuose:

Tarptautiniame projekte "Zipio darugai";

Tarptautiniame projekte eTwinning „Changes in spring“.

Respublikiniame Sveikatiados projekte "Užkandžių iššūkis"