Mokytojų diena - kupina įvairių emocijų bei prisiminimų diena! Būtent Mokytojų dienos proga mintimis perbėgame per visus darbo metus ir prisimename tai, kas maloniausia.

2022-10-06

Su Mokytojų diena

„Bitučių“ grupės bendruomenė dalyvauja respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, pedagogų bei tėvų STEAM projekto-virtualios kūrybinių darbų parodoje „PUOKŠTĖ DĖDEI RUDENĖLIUI“.

2022-09-30

2022-09-28 Surinkę visus riešutukus „Voveriukų" gr. ugdytiniai vyko į Šilalės švietimo pagalbos tarnybą, aplankyti ugdytinės Aurėjos mamytės Indrės Lukoševičienės asmeninę nepakartojamo grožio paveikslų parodą.
2022-09-30

„Širdukų“ grupės ugdytiniai per rugsėjo mėnesį susipažino su bibliotekos, kavinės, veterinarijos klinikos darbuotojų profesijomis.

2022-09-30

2022 m. rugsėjo 28 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi burnos higienistė Agnė Balsė.

Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ rugsėjo 14 d. rytas išaušo visiškai kitoks. Smalsu? Kviečiame skaityti toliau.

KVIETIMAS TĖVELIAMS/GLOBĖJAMS

Netradicinės Mokslo ir žinių šventės akimirkos

Rugsėjo 1-osios šurmulys mūsų kieme leido pasidžiaugti nepakartojama vaikyste!!!
Daug triukšmo, daug juoko, daug judesio!

2022-09-05

Mokslo ir žinių diena