„Žirniukų“ gr. dalyvauja ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų bei pradinio ugdymo mokinių tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykim knygelę“

Mažieji „Žirniukai" dalyvauja Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų bei pradinio ugdymo mokinių tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykim knygelę“.

Mažųjų „Žirniukų“ STEAM diena

Užklojo baltu patalu Žemelę mūs žiema.

Bet atlėkė išdykėlis lietutis Ir iš sniego liko tik didelė bala...

Štai, kokių monų būna žiemą.

Praėjusią savaitę, kai dar buvo galima aptikti balto sniego, „Žirniukų" grupės vaikučiai grupėje įdomiai ir smagiai leido laiką: vyko mažųjų „Žirniukų" STEAM diena!

2023-01-20

Vadovo metų veiklos ataskaita

Gerbiami Šilalės lopšelio-darželio ,,Žiogelis“ bendruomenės nariai, vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2021 m. sausio 11 d. įsakymu Nr. V-48, skelbiu Šilalės lopšelio-darželio ,,Žiogelis“ direktoriaus 2022 metų veiklos ataskaitą. Prašau teikti pasiūlymus Darželio tarybai iki 2023-01-31 el. paštu ziogelis@dinbox.lt.

Sveikinimai „Nykštukų“ gr. bendruomenei!

Sveikinimas

Kviečiame dalyvauti tarptautiniame projekte „Kalėdiniai linkėjimai iš visos širdelės ir darbščių rankelių!“.

Projekto tikslas – paskatinti ugdytinius išreikšti savo meninės kompetencijos gebėjimus, kuriant  proginius atvirukus kūrybiškai interpretuojant Kalėdų tematiką, eksperimentuojant bei laisvai pasirenkant grafines ir spalvines raiškos priemones, mišrias technikas.

Projekto  trukmė –  nuo 2022 m. gruodžio 5 d. iki  gruodžio 31 d.

Daugiau informacijos rasite nuostatuose.

Organizatoriai

Ikimokylinis periodas vaikui yra itin svarbus ir daug lemiantis.
Būtent šiame amžiuje formuojasi vaiko asmenybė, požiūris, mąstymas bei gebėjimas teisingai prognozuoti įvairių poelgių pasekmes, todėl ankstyvame amžiuje suformuotas požiūris į pinigus bei jų valdymo įgūdžius nulemia ateityje priimamus sprendimus. Būtent ikimokykliniame amžiuje, kai vaikas yra pats smalsiausias ir imliausias, reikėtų pradėti kalbėtis ir per žaidimus bandyti paaiškinti mažajam, kas yra pinigai, iš kur jie atsiranda, o į atžalos žaidimų personažų sąrašą tarsi netyčia pasiūlyti finansininko, pardavėjo ar verslininko personažą.

Gruodžio pirmąją dieną Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Voveriukų“ grupės ugdytiniams buvo suteikta galimybė susipažinti su „pinigo gyvenimu“.