Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“ II etapas

Š. m. kovo 9 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ vyko tradicinis Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“. Renginys skirtas  Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Lietuvių kalbos dienoms bei Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

2018-03-12

Įvyko Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkurso „Lietuvėle, tu graži!“ I etapas

Šiandien Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ vyko atranka į Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkurso „Lietuvėle, tu graži!“ II -ąjį etapą.

2018-03-06

Paaiškėjo Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių konkurso „Lietuvėle, tu graži!“ laureatai.

2018-03-06

„Gurgu, gurgu į Kaziuko turgų!“

Šiandien Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ šurmuliavo Kaziuko mugė.

2018-03-02

Lietuvių kalbos dienos Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“

2018 m. vasario 28 d. Šilalės lopšelyje – darželyje „Žiogelis“ vyko renginys - „Mažieji seka pasakas“.

2018-03-01

Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ jau antrus metus vyksta nuotaikingoji „Sveikatiados“ projekto veikla  „Mankštiada“.

2018-02-23

Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi svečiai

Vasario 21 d.  Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi Rusijos federacijos Kaliningrado srities Sovetsko miesto rajono Administracijos vadovas Nikolajaus Voiščevo.

2018-02-22

ŠILALĖJE VYKO LIETUVOS VALSTYBĖS ŠIMTMEČIO EISENA

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė inicijavo ir organizavo nuotaikingą Lietuvos valstybės šimtmečio eiseną „Lietuvos takeliais“.

2018-02-19

Kviečiame dalyvauti tradiciniame Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių ir meninio skaitymo konkurse „Lietuvėle, tu graži!“.

2018-02-13

Gerb. Tėveliai,

informuojame, kad nuo 2018 m. sausio 31 d. Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. sausio 31 d. įsakymu Nr. DĮV-98 Šilalės rajone yra paskelbta gripo epidemija.

Vadovaujantis rekomendacijoms, kreipiamės į Jus su prašymu pastebėjus, kad Jūsų vaikas karščiuoja, skundžiasi galvos skausmu ar kitais gripui būdingais požymiais, vaiko neveskite į ugdymo įstaiga, bet kreipkitės į šeimos gydytoją dėl tolimesnio gydymo.

Dėkojame už supratingumą.