Šilalės lopšelio-darželio ,,Žiogelis“ direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaita.

Gerbiami lopšelio-darželio bendruomenės nariai, vadovaujantis LR švietimo, mokslo ir sporto ministro 2021 m. sausio 11 d. įsakymu Nr.V-48, skelbiu Šilalės lopšelio-darželio ,,Žiogelis“ direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitą. Kviečiu susipažinti, siūlymus dėl ataskaitos vertinimo pateikite Šilalės lopšelio-darželis ,,Žiogelis“ įstaigos tarybai iki 2022-01-28.

Lopšelyje-darželyje lankėsi projekto Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“  partneriai

2022-01-14 Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi Šakių lopšelio-darželio „Klevelis“ ir Šakių lopšelio-darželio „Berželis“ direktorės Vilija Butikienė ir Lina Viliūšienė, direktorių pavaduotojos ugdymui Eglita Plaušinienė ir Dovilė Kazakauskienė.

Sausio 13-osios išvakarių minėjimas „Laisvės keliai“

Sausio 13-toji - ypatinga diena, tad ,,Kiškučių" ir „Žirniukų“ grupių vaikučiai Laisvės gynėjų dienos išvakarėse dalyvavo minėjime „Laisvės keliai“.

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Šiandien Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė paminėjo Laisvės gynėjų dieną.

Kviečiame visą Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenę prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13 d., ketvirtadienį, 8 val. jau keturioliktą kartą 1991 m. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas bus pagerbtas visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ languose dešimčiai minučių uždegant vienybės bei atminimo žvakutes.

Dėkojame visai įstaigos bendruomenei už nuostabias šventines dekoracijas

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ šventiniu laikotarpiu pasipuošė įvairiausiomis dekoracijomis.

Įstaigoje lankėsi Trys Karaliai

Sausio 6 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi Trys Karaliai.

Kviečiame dalyvauti respublikiniame projekte „Pamaitinsiu aš paukštelį!“

Kviečiame dalyvauti respublikiniame projekte  „Pamaitinsiu aš paukštelį!“.

Vėl kviečia tradicinis Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

Kaip ir kasmet, Kovo 11-osios proga Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ kviečia į tradicinį, šiemet jau 15 metų jubiliejų švenčiantį, Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konkursą „Lietuvėle, tu graži!“.

Suorganizuota tarptautinė konferencija „Gamtamokslinio raštingumo ugdymas ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje integruojant STEAM ir kitus netradicinius ugdymo metodus“

2021 m. spalio 28 d. Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ kartu su Šilalės švietimo pagalbos tarnyba organizavo tarptautinę konferenciją „Gamtamokslinio raštingumo ugdymas ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje integruojant STEAM ir kitus netradicinius ugdymo metodus“, kuri yra ilgalaikės (40 ak. val.) kvalifikacijos tobulinimo programos „Inovatyvių metodų taikymo galimybės ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo procese“ I dalis.