Nuotaikingos Mokslo ir žinių dienos šventės „Spalvoti pieštukai“ akimirkos.

Mieli tėveliai/globėjai,
kadangi artėja nauji mokslo metai, kviečiame Jus į pagalbą rengiant Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ 2018-2019 m.m. veiklos planą. Jūs užtruksite tik kelias minutes.

Apklausoje galite dalyvauti čia.

2018-08-16

Skelbiamos atnaujintos visos darbo dienos ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eilės

Vadovaudamiesi Centralizuoto vaikų priėmimo į Šilalės rajono savivaldybės švietimo įstaigų visos dienos ikimokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo, patvirtinto Šilalės rajono savivaldybės tarybos 2015 m. birželio 26 d. sprendimo Nr. T1-149 „Dėl vaikų priėmimo į Šilalės rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupes“ 1.1 papunkčiu, 12 punktu, skelbiame Ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eiles.

2018-06-26

Apdovanoti konkurso „Saugi vaikystė“ nugalėtojai ir dalyviai

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai dalyvavo Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilalės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vaikų piešinių ir plakatų konkurse „Saugi vaikystė“.

DĖL PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO

Moksliniai tyrimai rodo, kad kuo vaikas anksčiau pradedamas kryptingai ugdyti, tuo jo pasiekimai vyresnėse klasėse yra geresni. Daugelyje šalių privalomas ugdymas vaikams pradedamas  anksčiau nei Lietuvoje.

2018-05-29

Kviečiame ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupių komandas 2018 m. gegužės 28 d. 10.30 val. dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų, mokyklų ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikų sporto šventėje „Vaikystės spindulėlis 2018“.

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ugdymo grupes 2018-2019 mokslo metams

Informuojame tėvelius, kad 2018 m. gegužės 8 d. sudaryti vaikų, priimamų į ikimokyklinio ugdymo grupes 2017-2018 mokslo metams, sąrašai.

Tėveliai, kurie turi nurodę elektroninio pašto adresą, gavo pranešimus dėl vaiko priėmimo į ikimokyklinio ugdymo grupę. Kitus tėvus informuos švietimo įstaigos tėvų prašymuose nurodytais kontaktais.

Tėveliai, gavę pranešimus, per 15 kalendorinių dienų privalo kreiptis į įstaigą dėl ugdymo sutarties sudarymo ir patvirtinti vaiko atvykimą.

Tėvai, kurių vaikai į ikimokyklinio ugdymo grupę priimami pagal prioritetus, privalo pateikti

dokumentus ir/ar jų kopijas (vaiko gimimo liudijimas, dokumentai, patvirtinantys šeimos sudėtį, jos socialinę padėtį ir kitas aplinkybes), kuriomis remiantis gali būti teikiama pirmenybė.

Po priėmimo ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eilė atnaujinta. Atnaujintos eilės bus paskelbtos iki 2018 m. gegužės 15 d. svetainėje www.silale.lt. Tėveliai, kurie naudojasi Elektronine centralizuoto vaikų priėmimo į darželius sistema, pokyčius gali pamatyti ir dabar.

Pasiteirauti galite elektroniniu paštu rasa.kuzminskaite@silale.lt arba mob. +37068745040.

Rasa Kuzminskaitė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja

Šilalės rajono savivaldybės informacija

2018-05-09

Kai pavasarį sodai pasipuošia nuostabiais žiedais, pirmąjį gegužės sekmadienį į mūsų namų duris pasibeldžia tradicinė Mamyčių diena. Ši diena – viena gražiausių pavasario švenčių, turinčių gilias tradicijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

2018-05-08