Suorganizuota tarptautinė konferencija „Gamtamokslinio raštingumo ugdymas ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje integruojant STEAM ir kitus netradicinius ugdymo metodus“

2021 m. spalio 28 d. Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ kartu su Šilalės švietimo pagalbos tarnyba organizavo tarptautinę konferenciją „Gamtamokslinio raštingumo ugdymas ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje integruojant STEAM ir kitus netradicinius ugdymo metodus“, kuri yra ilgalaikės (40 ak. val.) kvalifikacijos tobulinimo programos „Inovatyvių metodų taikymo galimybės ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo procese“ I dalis.

„Lašelių“ ir „Žirniukų“ grupėse išdygo Kalėdinis miestelis

Nuo 2021 m. gruodžio 1 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“  „Lašelių“ ir „Žirniukų“ grupėse ėmė dygti kalėdinis miestelis.

Pirmosios ponios D. Nausėdienės padėka

Pirmosios ponios D. Nausėdienės padėka už dalyvavimą „Baltojo paukščio“ akcijoje.

Praūžė nuotaikinga ir staigmenų kupina kalėdinių karnavalų pūga

Ši savaitė Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ buvo ypatinga, nes visose grupėse praužė kalėdinių karnavalų pūga.

Šventinis sveikinimas

Lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvavo sporto šventėje „Mankštakiada“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai dalyvavo sporto šventėje „Mankštakiada“.

Prisijungėme prie kalėdinės akcijos „Papuošk savo miestą“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė prisijungė prie kalėdinės akcijos „Papuošk savo miestą“.

Seimo narių vizitas Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“

2021 m. gruodžio 2 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi Seimo nariai Jonas Gudauskas, Linas Slušnys ir Justas Džiugelis.

„Nykštukų“ gr. bendruomenė laimėjo II vietą Advento vainiko konkurse

Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras organizavo Advento vainiko konkursą. Konkursui buvo pateikta net 60 skirtingų Advento vainikų.

„Kiškučių“ gr. pedagogei suteiktas eTwinning nacionalinis kokybės ženklelis

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Kiškučių“ gr. pedagogei Sigitai Bartkuvienei už projektą „STEAM RUDUO" suteiktas programos eTwinning Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ).

2021-11-29