Struktūra ir kontaktai » Naujienos

„Kiškučių“ gr. ugdytiniai matavosi veterinarijos gydytojų profesijos batus

Darželis - puikus startas pradėti matuotis įvairių profesijų batus. Kadangi daugelis vaikučių, namuose ar pas močiutę kaime, turi savo mylimus augintinius, su kuriais ne tik žaidžia, bet jais rūpinasi ir globoja, nusprendėme pasibelsti į veterinarijos klinikos UAB „Laimingas ūsas“ duris.

 

2022-03-16

plačiau
„Bitučių“ gr. ugdytiniai dalyvavo Tarptautinėje ikimokyklinio ugdymo įstaigų socialinėje - meninėje akcijoje „Mūsų širdys tau, Lietuva

„Bitučių“ gr. ugdytiniai dalyvavo tarptautinėje ikimokyklinio ugdymo įstaigų socialinėje - meninėje akcijoje „Mūsų širdys tau, Lietuva“.


2022-03-16
 

plačiau

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ pedagogai kartu su Šilalės rajono savivaldybės administracijos atstovais organizavo tradicinį Kovo 11-osios progai skirtą jau jubiliejinį Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konkursą „Lietuvėle, tu graži!“.

 

2022-03-10

plačiau

Šiandien Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė paminėjo Kovo 11-ąją. 

 

2022-03-10

plačiau
Sveikinimas

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Kačiukų“ ir „Skruzdėliukų“ gr. ugdytiniai tapo rajoninio meninio skaitymo konkurso „Pakuždėsiu Lietuvai“, kurio tikslas – ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninę raišką, kūrybinius gebėjimus, pilietiškumo pagrindus, nugalėtojais.

 

Sveikiname!

plačiau
„Kiškučių“ gr. ugdytiniai - tarptautinio projekto „Let's try the profession!“ dalyviai

„Kiškučių“ gr. ugdytiniai į ugdomąsias veiklas integruoja tarptautinį eTwinning projektą „Let's try the profession!“ („išbandykime profesiją!“), kurio tikslas – supažindinti ugdytinius su įvairiomis profesijomis įvairiose Europos vietose.

 

2022-03-08

plačiau
Lopšelio-darželio pedagogės respublikinėje konferencijoje pristatė pranešimą

Ką mes laikome žaidimu?
Ar kompiuteris skirtas vien žaidimams?
Kokie žaidimai gali būti?
Kuo žaidimas toks svarbus vaikams?
Kodėl suaugusieji nepatenkinti, kad vaikas tik žaidžia?
Ar žaidžiant galima mokytis?
Kokia žaidimo esmė? 


2022-03-08
 

plačiau
Pratęsiamas konkursas  „Lietuvėle, tu graži!“

Informuojame, kad Kovo 11-osios progai skirtas Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konkursas „Lietuvėle, tu graži!“ pratęsiamas iki 2022 m. kovo 6 d. (sekmadienio) vakaro.

 

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

 

2022-03-03

plačiau
Paminėjome Vasario 16-ąją

Šiandien lopšelio-darželio bendruomenė paminėjo Vasario 16-ąją. 

plačiau