Kviečiame pedagogus į kasmetinę konferenciją.

2016-08-25

MŪSŲ UGDYTINIAI PASIRODĖ XL LIETUVOS BITININKŲ ŠVENTĖJE

2016 m. rugpjūčio 6 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai dalyvavo XL Lietuvos bitininkų šventėje.

2016-08-08

PRIEŠGAISRINĖS IR CIVILINĖS SAUGOS MOKYMAI

2016 m. liepos 15 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ vyko priešgaisrinės ir civilinės saugos mokymai, kuriuos vedė Saulius Zabulėnas (UAB „Verslo aljansas“).

2016-07-18

Informuojame tėvelius, kad prasideda vaikų priėmimas į ikimokyklinio ugdymo grupes nuo 2016 m. rugsėjo 1 d.

Elektroninė centralizuoto vaikų priėmimo į darželius sistema 2016 m. gegužės 20 d. suformuos priimamų vaikų sąrašą. Tėveliai, kurie turi nurodę elektroninio pašto adresą, gaus pranešimus dėl vaiko priėmimo į ikimokyklinio ugdymo grupę. Kitus tėvus informuos švietimo įstaigos, tėvų prašymuose nurodytais kontaktais. Maloniai prašome – informuokite įstaigos vadovą, jeigu pasikeitė Jūsų kontaktiniai duomenys (telefono numeris, elektroninio pašto adresas, gyvenamosios vietos adresas).

2016-05-18