Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Įvyko Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų plakatų ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

  Kaip ir kiekvienais metais, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė,  D. Jogminienės iniciatyva, organizavo jau jubiliejinį, t.y. 10-ąjį Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų plakatų ir meninio skaitymo konkursą „Lietuvėle, tu graži!“.

 

2017-03-10

plačiau
„Gurgu, gurgu į Kaziuko turgų“

Kaip ir kiekvienais metais, atėjęs pavasaris į mūsų šalį atneša triukšmingą Kaziuko šventę, nuo kurios taip pat nėra atsiejamos šurmuliuojančios mugės.

 

2017-03-06

plačiau

Užgavėnės arba vaikučių vadinama „Blynų šventė“ – tai bene labiausiai vaikų laukiama žiemos pabaigos šventė, kurios metu galima dūkti, išdykauti, triukšmauti ir už tai dar blynų gauti.


2017-02-28

plačiau
Dalyvaujame sveikos gyvensenos ugdymo programoje „Sveikatiada“

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ dalyvauja ilgalaikės sveikos gyvensenos ugdymo programoje „Sveikatiada“, kuri suteikia mūsų mažiems ugdytiniams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą.

2017-02-23

plačiau
Kviečiame dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų plakatų ir meninio skaitymo konkurse „Lietuvėle, tu graži!“

Kviečiame 2017 m. kovo 10 d. 9.30 val. dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų plakatų ir meninio skaitymo konkurse „Lietuvėle, tu graži!“.

 

2017-02-15

plačiau
Kvietimas

Kvietimas.

 

2017-02-07

plačiau
Vasario 16-ąjai paminėti skirtą akciją „Mes – už gyvybę“

2017 m. vasario 6 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ vyko Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenės inicijuota ir kartu su VšĮ „Nacionalinio kraujo centro“ darbuotojais organizuota akcija „Mes - už gyvybę“.

 

2017-02-07

plačiau
Šilalės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje įvyko vaikų piešinių parodos „Senis besmegenis“ atidarymas

Šiandien Šilalės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje įvyko vaikų piešinių parodos „Seniai besmegeniai“ atidarymas.

 

2017-02-02

plačiau

2017 m. sausio 26 d. įvyko baigiamasis Lietuvos futbolo federacijos ir Goethe's instituto vykdomos  ilgalaikės masinio futbolo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projekto „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą" renginys – ikimokyklinukų komandų rajoninės varžybos „Futboliukas 2017“.      

2017-01-27

plačiau
SVEIKINAME KONKURSO NUGALĖTOJĄ

Sveikiname futboliukui skirto konkurso nugalėtoją Raividą Stonkų. Linkime Raividui saugiai žaisti su futbolo kamuoliu ir dovanojame jam žaidimą saugaus eismo tema (ikimokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių mokiniams).

2017-01-26

plačiau