Vasario 16-oji

Dalyvaujame Lietuvos mažųjų žaidynės projekte

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija jau ne pirmą kartą kviečia dalyvauti projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“ , kurio tikslas didinti vaikų fizinį aktyvumą, skatinti ikimokyklinių ugdymo įstaigų bendradarbiavimą, profesinę pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus, tad ir šiemet, vedini kilnaus tikslo, tapome projekto dalyviais.

2022-02-03

Saugaus eismo pamokėlė

Plekšt penki!
Tekšt penki!
Su Amsiumi sveikinasi visi,
Ir maži ir dideli...

2022-01-31

Lopšelyje-darželyje vyko savaitinis projektas „Spalvų karuselė“

Sausio 17-21 dienomis Šilalės lopšelyje-darželyje ,,Žiogelis“ vyko savaitinis projektas ,,Spalvų karuselė“.

INFORMACIJA DĖL ATNAUJINTŲ COVID-19 ALGORITMŲ

Atnaujinti izoliacijos algoritmai ugdymo įstaigoms.

Šilalės lopšelio-darželio ,,Žiogelis“ direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaita.

Gerbiami lopšelio-darželio bendruomenės nariai, vadovaujantis LR švietimo, mokslo ir sporto ministro 2021 m. sausio 11 d. įsakymu Nr.V-48, skelbiu Šilalės lopšelio-darželio ,,Žiogelis“ direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitą. Kviečiu susipažinti, siūlymus dėl ataskaitos vertinimo pateikite Šilalės lopšelio-darželis ,,Žiogelis“ įstaigos tarybai iki 2022-01-28.

Lopšelyje-darželyje lankėsi projekto Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“  partneriai

2022-01-14 Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi Šakių lopšelio-darželio „Klevelis“ ir Šakių lopšelio-darželio „Berželis“ direktorės Vilija Butikienė ir Lina Viliūšienė, direktorių pavaduotojos ugdymui Eglita Plaušinienė ir Dovilė Kazakauskienė.

Sausio 13-osios išvakarių minėjimas „Laisvės keliai“

Sausio 13-toji - ypatinga diena, tad ,,Kiškučių" ir „Žirniukų“ grupių vaikučiai Laisvės gynėjų dienos išvakarėse dalyvavo minėjime „Laisvės keliai“.

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Šiandien Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė paminėjo Laisvės gynėjų dieną.

Kviečiame visą Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenę prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13 d., ketvirtadienį, 8 val. jau keturioliktą kartą 1991 m. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas bus pagerbtas visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ languose dešimčiai minučių uždegant vienybės bei atminimo žvakutes.