Kai rudenėlio nuspalvinti klevo lapai pradeda barbenti į langus, kiekvienais metais su didžiausiu jauduliu ir plačiausiomis šypsenomis vaikai, tėvai, pedagogai ir kt. įstaigos darbuotojai skubame į Šilalės lopšelį-darželį „Žiogelis“.

Kviečiame dalyvauti respublikiniame virtualiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte „Kai javai išplaukia...“

Rugsėjis – tai ne tik naujų mokslo metų pradžios pranašas, bet ir į aruodus supilto javų derliaus įvertinimo metas, tai tinkamiausias metas pasidžiaugti, pasigirti ir pasimėgauti nauju derliumi, iš kurio valgysime ir kasdieninę duoną.

Ei, pasitinkame nuotaikingai linksmą ir gražų rudenį Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“!

2021-08-30

2021-2022 m.m. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ grupių sąrašas

Šilalės rajono savivaldybės prašymu informuojame, kad š.m. rugpjūčio 21 d. Šilalės rajono gyventojai yra kviečiami skiepytis Kaltinėnuose ir Šilalėje. Daugiau informacijos rasite skelbime.

2021-08-18

Kas ten nutiko Šilalės miesto bėgime 2021?

„Kaip greitai auga greitos mano kojos –
Batukai verkia jų nebepaviję…
„Taip nesunku man augt, – net pagalvoju, —
Kodėl mama neauga, kai palyja?”

Juozas Erlickas „Aš moku augti“

Ar žinote, kas nutiko Šilalės miesto bėgime 2021?

Išduosime paslaptį!

Spauskite mygtuką PLAČIAU! →

2021-08-16

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ logopedė dalinasi su ugdytinių tėvais (globėjais) kalbinių žaidimų, kuriuos galite vasarą žaisti su savo mažyliais, pasiūlymu,

o kineziterapeutė kviečia atlikti mažųjų kojyčių mankšteles (1, 2, 3) ir linki visiems pačių nuostabiausių vasaros akimirkų!

Kristina Ačė,
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
2021-06-29

2021 m. birželio 21 ir 22 d. vyko sustikimai su „Pelėdžiukų“, „Boružėlių“, „Bitučių“ ir „Meškučių“ gr. ugdytinių tėvais/globėjais.

2021-06-25

„Boružėlių“, „Pelėdžiukų“, „Meškučių“, „Kiškučių“ ir „Bitučių“ gr. ugdytiniai atsisveikino su darželiu

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ vyresniųjų grupių ugdytiniai atsisveikino su darželiu.

2021-06-09