Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Pajutę peršalimo simptomus likime namie
Kviečiame dalyvauti nuotolinėje tarptautinėje konferencijoje

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ ir Šilalės švietimo pagalbos tarnyba 2021-10-28 9.00 val. organizuoja nuotolinę tarptautinę konferenciją „Gamtamokslinio raštingumo ugdymo plėtojimas ikimokykliniame amžiuje integruojant STEAM ir kitus netradicinius ugdymo metodus“, kurios tikslas - pasidalinti žiniomis ir patirtimi, idėjomis ir praktiniais pavyzdžiais organizuojant ir plėtojant gamtamokslinio raštingumo ugdymo galimybes ikimokykliniame amžiuje.


Užsiregistravusiems konferencijos dalyviams nurodytais el. pašto adresais 2021 m. spalio 27 d. bus išsiųsta visa reikiama prisijungimo informacija.


Konferencijoje kviečiami dalyvauti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogai, direktorių pavaduotojai ugdymui ir kt.


Dalyvių registracija vykdoma iki 2021 m. spalio 26 d. elektroninėje renginių registracijos sistemoje https://www.semiplius.lt/ (sistemoje būtina užsiregistruoti, tuomet pasirinkę Šilalės rajono savivaldybę rasite 2021 m. spalio 28 d. organizuojamą mūsų konferenciją ir kt. renginius).

 

Konferencijos nuostatai ir programa.


Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis į Kristiną Ačę, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pavaduotoją ugdymui, el. p. [email protected] arba mob. 867342631.

 

 


Dalinkimės gerąja patirtimi ir drąsiai veikime!
 

Organizatoriai

Su Mokytojų diena!

LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS PRANEŠIMAS

 

Trumpėja izoliacijos trukmė, specialus izoliacijos algoritmas (9 priedas) – ugdymo įstaigoms

 

Trumpėja izoliacijos trukmė sąlytį turėjusiems asmenims trumpėja nuo 14 iki 10 dienų. Kaip ir anksčiau, suteikiama galimybė susitrumpinti izoliaciją, ne anksčiau kaip 7 izoliacijos dieną atliktus PGR tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą, jei asmeniui nepasireiškia ūmios viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomai, t. y. staiga prasidėjęs bent vienas iš šių simptomų: karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. Primename, kad anksčiau tokiu metu atlikus testą izoliacija buvo trumpinama iki 10 dienų.

 

Esant kontaktui ugdymo įstaigoje, sprendžiant dėl izoliacijos, patvirtintas atskiras algoritmas, leidžiantis lanksčiau vertinti susidariusią situaciją, maksimaliai išlaikant tiek ugdymo tęstinumą, tiek švietimo procese dalyvaujančių asmenų saugumą.

 

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo procese, nustačius COVID-19 ligos atvejį, izoliuojamas asmuo, kuriam patvirtinta koronaviruso infekcija. Įstaigos personalui taikoma izoliacija įprasta Taisyklėse nustatyta tvarka, ugdytiniai dalyvauja ugdymo procese.

 

Atkreipiame dėmesį, kad tiek 10 dienų izoliacijos trukmė, tiek naujasis algoritmas ugdymo įstaigose taikomas tik naujai izoliuojamiems asmenims, taigi, tie, kurie iki teisės akto įsigaliojimo jau yra izoliacijoje po kontakto ugdymo įstaigoje, tęsti ugdymo proceso testuojantis negalės, tačiau galės susitrumpinti izoliacijos terminą pagal naują tvarką.

 

Naująją tvarką reglamentuojantį teisės aktą rasite ČIA.

 

SAM Spaudos tarnyba

Kai rudenėlio nuspalvinti klevo lapai pradeda barbenti į langus, kiekvienais metais su didžiausiu jauduliu ir plačiausiomis šypsenomis vaikai, tėvai, pedagogai ir kt. įstaigos darbuotojai skubame į Šilalės lopšelį-darželį „Žiogelis“.

 

plačiau
Kviečiame dalyvauti respublikiniame virtualiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte „Kai javai išplaukia...“

Rugsėjis – tai ne tik naujų mokslo metų pradžios pranašas, bet ir į aruodus supilto javų derliaus įvertinimo metas, tai tinkamiausias metas pasidžiaugti, pasigirti ir pasimėgauti nauju derliumi, iš kurio valgysime ir kasdieninę duoną.

 

plačiau
Ei, pasitinkame nuotaikingai linksmą ir gražų rudenį Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“!

2021-08-30

2021-2022 m.m. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ grupių sąrašas

Šilalės rajono savivaldybės prašymu informuojame, kad š.m. rugpjūčio 21 d. Šilalės rajono gyventojai yra kviečiami skiepytis Kaltinėnuose ir Šilalėje. Daugiau informacijos rasite skelbime.

 

 

2021-08-18