„Boružėlių“, „Pelėdžiukų“, „Meškučių“, „Kiškučių“ ir „Bitučių“ gr. ugdytiniai atsisveikino su darželiu

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ vyresniųjų grupių ugdytiniai atsisveikino su darželiu.

2021-06-09

Paminėjome Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir užbaigėme projektą „Lietuvos mažųjų žaidynės 2021“

Šiandien Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir tuo pačiu surengė projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2021" baigiamąjį renginį.

2021-06-01

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga ugdytinius kviečiame aktyviai praleisti laiką

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga ugdytinius kviečiame į projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2021“ užbaigimo šventę.

2021-05-27

Paminėjome Judėjimo sveikatos labui dieną ir sudalyvavome respublikiniame projekte „Kamuolio diena 2021“

Gegužės mėnuo - puikus metas tiek mažiems, tiek dideliems laiką leisti gryname ore.

2021-05-21

2021 m. gegužės 18 d. įvyko Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ nuotolinis metodinės grupės posėdis.

2021-05-19

DĖMESIO!

Gerb. tėveliai/globėjai,

gavę pranešimą apie vaiko priėmimą į lopšelį-darželį, kad patvirtintumėte vaiko atvykimą ir pateiktumėte reikiamus dokumentus (vaiko gimimo liudijimas, nustatytos formos vaiko sveikatos pažymėjimas), dokumentai, įrodantys teisę pasinaudoti prioritetais (Šilalės rajono savivaldybės tarybos 2015 m. birželio 26 d. sprendimu Nr. T1-149 ,,Dėl vaikų priėmimo į Šilalės rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupes“ (2016 m. rugpjūčio 25 d. sprendimo Nr. T1-218 redakcija),  patvirtinto Centralizuoto vaikų priėmimo į Šilalės rajono savivaldybės švietimo įstaigų visos dienos ikimokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo 8.4. papunktis), prašome per 15 kalendorinių dienų kreiptis į Šilalės lopšelį – darželį ,,Žiogelis“  dėl ugdymo sutarties sudarymo.

Atkreipiame dėmesį, kad tėveliai/globėjai, negalintys atvykti į įstaigą per 15 kalendorinių dienų dėl pateisinamų priežasčių (ligos, išvykimo ar kitų svarbių priežasčių), apie tai turi informuoti įstaigos direktorių raštu (elektroniniu pranešimu, registruotu laišku) ir pranešti apie atvykimo ir dokumentų pateikimo datą.

Pagarbiai

Direktorė

2021-05-17

Kadangi Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ yra neatsiejamas nuo projekto „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ veiklos „Futboliukas“, štai taip nuotaikingai prisijungdami prie „Ivartito iššūkio“! užbaiginėjame 2020-2021 m.m.

Kviečiame dalyvauti respublikiniame projekte „Aš pasveikinsiu tėvelį!“

Kviečiame dalyvauti respublikiniame projekte „Aš pasveikinsiu tėvelį!“.

2021-05-12

Sveikiname!

Nuo 2021-05-03 Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ pareigas pradėjo eiti R. Rimkuvienė.

Nemokamos psichologų konsultacijos „Tėvų linijoje“ padeda sulaukti eilės pas psichologą

Dėl pandemijos ir karantino smarkiai prastėja tiek suaugusiųjų, tiek vaikų savijauta, o psichologo ar psichoterapeuto konsultacijos tenka laukti net kelis mėnesius. Tačiau kai būtina skubi pagalba, kai sunku suvaldyti emocijas, reikia rekomendacijos dėl konkrečios situacijos ar žmogaus, kuris galėtų išklausyti, vis aktualesne alternatyva tampa emocinės pagalbos linijos.

2021-04-22