Įvyko Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkurso „Lietuvėle, tu graži!“ I etapas

Šiandien Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ vyko atranka į Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkurso „Lietuvėle, tu graži!“ II -ąjį etapą.

2018-03-06

Paaiškėjo Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių konkurso „Lietuvėle, tu graži!“ laureatai.

2018-03-06

„Gurgu, gurgu į Kaziuko turgų!“

Šiandien Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ šurmuliavo Kaziuko mugė.

2018-03-02

Lietuvių kalbos dienos Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“

2018 m. vasario 28 d. Šilalės lopšelyje – darželyje „Žiogelis“ vyko renginys - „Mažieji seka pasakas“.

2018-03-01

Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ jau antrus metus vyksta nuotaikingoji „Sveikatiados“ projekto veikla  „Mankštiada“.

2018-02-23

Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi svečiai

Vasario 21 d.  Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi Rusijos federacijos Kaliningrado srities Sovetsko miesto rajono Administracijos vadovas Nikolajaus Voiščevo.

2018-02-22

ŠILALĖJE VYKO LIETUVOS VALSTYBĖS ŠIMTMEČIO EISENA

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė inicijavo ir organizavo nuotaikingą Lietuvos valstybės šimtmečio eiseną „Lietuvos takeliais“.

2018-02-19

Kviečiame dalyvauti tradiciniame Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių ir meninio skaitymo konkurse „Lietuvėle, tu graži!“.

2018-02-13

Gerb. Tėveliai,

informuojame, kad nuo 2018 m. sausio 31 d. Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. sausio 31 d. įsakymu Nr. DĮV-98 Šilalės rajone yra paskelbta gripo epidemija.

Vadovaujantis rekomendacijoms, kreipiamės į Jus su prašymu pastebėjus, kad Jūsų vaikas karščiuoja, skundžiasi galvos skausmu ar kitais gripui būdingais požymiais, vaiko neveskite į ugdymo įstaiga, bet kreipkitės į šeimos gydytoją dėl tolimesnio gydymo.

Dėkojame už supratingumą.

Žiemai įpusėjus vaikučius į kiemą sukvietė kiškių šeimynėlė (S. Bytautienė, D. Bogužienė, I. Macienė), kur vyko žiemos sporto šventė „Kiškiai Piškiai žiemą“.

2018-01-22