"Laisvės malūnėlių" gamyba

Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" bendruomenė prisidėjo prie "Laisvės malūnėlių" gamybos, iš jų, kovo 11-ają bus padaryta pieva prie Kovo 11-osios paminklo "Laisvės Šauklys".

Darželinukai palaikė iškilmingą karių savanorių eiseną.

Š. m. kovo 6 d. Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" ugdytiniai, džiaugsmingai palaikė karių savanorių iškilmingą eiseną, skirtą LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENAI PAMINĖTI.

Meninio skaitymo konkurso

Kovo 4 d. lopšelyje - darželyje "Žiogelis" įvyko meninio skaitymo konkurso "Lietuvėlė, tu graži" I etapas.

Pažintinis mažųjų žygis

Išlydint žiemą ir pasitinkant pavasarį, Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" bendruomenė, pirmą kartą surengė pažintinį mažųjų žygį "Mažais žingsneliais Gimto miesto takais.

Užgavėnės

Užgavėnės - išskirtinė metų diena, viena linksmiausių žiemos švenčių. Nors šiemet šalčiai taip ir neatėjo, ir neiškrito daug daug sniego, vis dėlto, lopšelio - darželio "Žiogelis" bendruomenė pasiruošė tradiciniam ir triukšmingam žiemos išvarymui.

Vasario 19 d. Šilalės lopšelyje - darželyje "Žiogelis" vyko respublikinio projekto "Lietuvos mažųjų žaidynės 2020" I etapo varžybos. Vaikai tryško gera energija ir emocija, darželis ūžė nuo vaikų juoko ir sportinio azarto!

Vasario 16 - osios minėjimas

Gyvenkim ir mylėkime pasaulį!

Didžiuokimės tėvyne Lietuva!

Iškelkim laisvės Vėliavą į saulę

Ir būkime viena stipri šeima.

Vyresniųjų grupių ugdytinių viktorina

Vasario 12 d. Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" vyresniųjų grupių ugdytiniai susirinko į viktoriną "Gimtinė Lietuva", kurią vedė ikimokyklinio ugdymo mokytojos - metodininkės Silva Bytautienė ir Dalia Vasiliauskienė.

Konkursas skirtas Lietuvo Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Tai - tautinio ir pilietinio ugdymo projektas, skatinantis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų saviraiškos, kūrybiškumo, tautiškumo, humanistinių vertybių formavimąsi.

Jaunųjų aktorių vaidinimas „Baltuolė ir Nykštukai

Kaip ir kasmet, mūsų mažuosius ugdytinius aplankė Šilalės darmos studijos mokyklėlės jaunieji aktoriai ir vaikams suvaidino vaidinimą "Baltuolė ir Nykštukai"