Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Jaunųjų aktorių vaidinimas „Baltuolė ir Nykštukai

Kaip ir kasmet, mūsų mažuosius ugdytinius aplankė Šilalės darmos studijos mokyklėlės jaunieji aktoriai ir vaikams suvaidino vaidinimą "Baltuolė ir Nykštukai"

plačiau

Mūsų darželyje po ilgo laiko pertraukos vėl pasirodė renginys "Beždžioniukų diskoteka"

plačiau

Sausio 13 d. neformalaus ugdymo kūno kultūros mokytoja Indra Macienė kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Silva Bytautiene dalyvavo seminare "Lietuvos mažųjų žaidynės", kuris vyko Palangos sporto centre.

plačiau

Šilalės lopšelis - darželis "Žiogelis",  kaip ir kiekvienais metais dalyvavo Sausio 13 d. paminėti skirtoje pilietinėje akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija".

plačiau
Trys karaliai. Atsisveikinimas su Kalėdų eglute.

Nutilus šventiniam šurmuliui sausio mėn.6 dieną lopšelį - darželį "Žiogelis" aplankė Trys karaliai:

Kasparas, Baltazaras ir Merkelis. Su savimi Karaliai nešėsi po dovaną - aukso, smilkalų ir miros. Tuo metu, nykštukas Pykštukas kvietė vaikučius atsisveikinti su Kalėdų eglute. Kad eglutei nebūtų liūdna iškeliauti, vaikai jai padovanojo linksmas daineles, nuoširdžius palinkėjimus ir žaidimus.

plačiau
Susitikimas su Kalėdų seneliu

Gruodžio mėnuo tai paskutinis metų mėnuo. Susikaupimo ir linksmybių metas. O ypač Kalėdinio šurmulio laukia mažieji vaikai.
 

plačiau

Gruodžio 13 d. 15.45 val. prasidėjęs smagus renginys "Kalėdinio kalnelio įžiebimas" atnešė į lopšelį - darželį "Žiogelis"  šventinį džiaugsmą.

plačiau

Tebūnie Jums geras rytas,

Kai žiema vėl žemę nubučiuos,

Ir kai žodžiai gerumu pavirtę

Tūps lyg paukščiai ištiestuos delnuos....

plačiau
Projekto „Lino grožis ir skonis“ akimirkos

Štai ir baigėsi, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“, respublikinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ekologinis-etninis  švietimo projektas „Lino grožis ir skonis“. Projekto organizatoriai: Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorė Dalia Kutniauskienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Kristina Ačė, ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Sigita Bartkuvienė, Daiva Pilypienė, Rasa Žygaitienė. 

plačiau
Ragavome linų sėklytes -sėmenis

Nors vaikučiai ne paukščiukai, bet irgi norėjo paragauti linų sėklyčių– sėmenų, o juo labiau kai sužinojo kokie jie naudingi augančiam vaikui. Tad visi ruošė vaišes kas kaip išmanė: kas sumuštinius barstė sėmenimis, kas sėklytes į jogurtą bėrė, kas tėvelių suneštomis vaišėmis vaišinosi ir visi vieningai nutarė kad linai ne tik gražūs, bet ir jų sėklytės skanios.

plačiau