Judėt su kamuoliu smagu

Rugsėjo 25 dienos rytmetį prie daržėlio vartų vaikučius ir jų tėvelius pasitiko futbolo kamuolys

( Silva Bytautienė) ir pelytė Minė ( Daiva Kasiliauskienė), kurie visus kvietė į artėjančią sporto šventę „Judėt su kamuoliu smagu“.

Aktyvus rugsėjis

Atėjus rudeniui, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė aktyviai įsitraukė į projektą „Aktyvus rugsėjis“, kurio metu buvo organizuojamos įvairios sportinės veiklos.

Vaikučiams kiekvienas rytas prasidėdavo nuotaikinga mankšta. Esant geram orui mankštinomės, bėgiojome, žaidėme lauke, o atšalus sugrįžome į salę, kur mankštą atlikome stebėdami judesius ekrane, išbandėme įvairius sportinius įrankius. Po aktyvios veiklos, linksmai nusiteikę grįžome į kitas grupių veiklas.

Lino grožis ir skonis

Nors rudenėlis nuskynė  pievose žiedelius, bet subrandino mūsų auksinius linelius. O mes, lopšelio-darželio „Žiogelis“ vaikučiai, tėveliai, mokytojos, nieko nelaukdami suskubome juos rauti, kad lietutis nepermerktų, kad vėjas sėklyčių neišbarstytų.

2019-09-13

Tapome edukacinių bitučių (robotukų) veiklų scenarijų kūrimo konkurso nugalėtojais

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja D. Kasiliauskienė dalyvavo BMK edukacinių bitučių veiklų scenarijų kūrimo konkurse, kuriame pristatė savo sukurtą edukacinių bitučių veiklų scenarijų „Šiukšlių rūšiavimas“ ir įdomiausių edukacinių bitučių scenarijų kategorijoje užėmė III vietą.

2019-06-10

Nors nuo pavasarinio lietaus visi slepiasi, Šilalės rajono ikimokyklinukams ir priešmokyklinukams jis visiškai nebaisus. Į rajoninę sporto šventę „Vaikystės spindulėlis 2019“ š. m. gegužės 27 d. sugūžėjo apie 150 ugdytinių iš Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos, Pajūralio pagrindinės mokyklos, Kvėdarnos Prano Liatuko pradinės mokyklos ir Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos.

2019-05-27

Įvyko Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenės šeimų šventė

Šie metai Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenei – ypatingi, nes šiais metais lopšeliui-darželiui sukanka 30 metų. Ta proga 2019 m. gegužės 17 d. Šilalės kultūros centro pilnutėlėje salėje vyko šeimų kruizinė kelionė „Su žiogeliu aplink pasaulį“.

2019-05-22

Kviečiame dalyvauti rajoninėje sporto šventėje „Vaikystės spindulėlis 2019“

Kviečiame dalyvauti tradicinėje rajoninėje sporto šventėje „Vaikystės spindulėlis 2019“.

2019-05-07

Kviečiame prisijungti prie respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ekologinio-etninio švietimo projekto „Lino grožis ir skonis“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė kviečia prisijungti prie respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ekologinio-etninio švietimo projekto „Lino grožis ir skonis“.

2019-03-29