Akimirkos iš Tarptautinės mokytojų dienos

Viena diena su puikiu mokytoju yra geriau nei tūkstantis dienų stropaus mokymosi (Japonų patarlė).

2017-10-09

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai aktyviai mokosi šokti tautinius šokius

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė ugdytiniams aktyviai skiepija tautiškumą ir pilietiškumą. Lopšelį-darželį lankantys vaikai išmoksta giedoti Tautišką giesmę, mokosi tradicinių švenčių papročių, istorijos ir, žinoma, liaudies šokių.

2017-09-18

DARŽELINUKAI MOKĖSI SAUGAUS ELGESIO PRIE VANDENS TELKINIŲ IR KAIP ELGTIS KILUS GAISRUI

Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilalės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio vyresnioji inspektorė Laima Kazlauskienė, inspektorius Raimondas Matutis ir budintis ugniagesys gelbėtojas Simas Šlevinskis.

2017-09-14

Ugdytinių piešinių paroda

Šilalės viešojoje bibliotekoje veikia Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytinių piešinių paroda.

Sveikiname su Mokslo ir žinių diena!!!

Gražiausia įstaigos aplinka 2017 m.

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis" bendruomenei skirta Šilalės rajono mero Jono Gudausko padėka už Šilalės miesto 2017 m. gražiausiai tvarkomą įstaigos aplinką.

Papildomas priėmimas į visos darbo dienos ikimokyklinio ugdymo grupes

Pradedamas papildomas 6 vaikų priėmimas į visos darbo dienos ikimokyklinio ugdymo grupes.

2017-06-15

Paskelbti tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurso „Visa mokykla šoka“ rezultatai
Paskelbti tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurso  „Visa mokykla šoka“ rezultatai

Lietuvos liaudies kultūros centras 2016 metų rudenį paskelbė tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkursą „Visa mokykla šoka“. Konkurso tikslas – išaukštinti tradicinį šokį, telkti bei vienyti mokyklos bendruomenes, stiprinti lietuvių tautinės tapatybės pajautą.

2017-06-09

Išleistuvių akimirkos

Gegužės mėnesį lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ šurmuliavo „Pelėdžiukų“, „Kiškučių“, „Naminukų“ ir „Kačiukų“ grupių ugdytiniai.

2017-06-07

Įvyko tradicinė sporto šventė „Vaikystės spindulėlis 2017"

Kaip ir kiekvieno pavasario pabaigoje, taip ir šiais metais,  Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė organizavo sporto šventę „Vaikystės spindulėlis 2017“.

2017-06-02