PRAŠOME PADĖTI MAŽIESIEMS ŠILALIŠKIAMS LAIMĖTI ŠILTNAMĮ

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai dalyvauja projekte „Sodinčius“ ir savo lopšeliui-darželiui nori laimėti vieną iš 20 – ties šiltnamių, tačiau šiam tikslui pasiekti labai reikia Jūsų visų palaikymo.

2017-03-28

KVIEČIAME DALYVAUTI TARPTAUTINĖJE KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODOJE „MES SAUGOME BITES“

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ inicijavo Tarptautinį aplinkosauginį projektą  „Mes – žemės draugai“ (angl. k. „We – Friends of the Earth“, vok. k. „Wir – Freunde der Erde“).

2017-03-27

Skelbiamos visos dienos ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eilės

Vadovaudamiesi Centralizuoto vaikų priėmimo į Šilalės rajono savivaldybės švietimo įstaigų visos dienos ikimokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo, patvirtinto Šilalės rajono savivaldybės tarybos 2015 m. birželio 26 d. sprendimo Nr. T1-149 „Dėl vaikų priėmimo į Šilalės rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupes“ 1.1 papunkčiu, 12 punktu, skelbiame Ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eiles.

2017-03-24

Įvyko Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų plakatų ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

Kaip ir kiekvienais metais, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė,  D. Jogminienės iniciatyva, organizavo jau jubiliejinį, t.y. 10-ąjį Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų plakatų ir meninio skaitymo konkursą „Lietuvėle, tu graži!“.

2017-03-10

„Gurgu, gurgu į Kaziuko turgų“

Kaip ir kiekvienais metais, atėjęs pavasaris į mūsų šalį atneša triukšmingą Kaziuko šventę, nuo kurios taip pat nėra atsiejamos šurmuliuojančios mugės.

2017-03-06

Žiemą gąsdino mažieji Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai

Užgavėnės arba vaikučių vadinama „Blynų šventė“ – tai bene labiausiai vaikų laukiama žiemos pabaigos šventė, kurios metu galima dūkti, išdykauti, triukšmauti ir už tai dar blynų gauti.

2017-02-28

Dalyvaujame sveikos gyvensenos ugdymo programoje „Sveikatiada“

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ dalyvauja ilgalaikės sveikos gyvensenos ugdymo programoje „Sveikatiada“, kuri suteikia mūsų mažiems ugdytiniams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą.

2017-02-23

Kviečiame dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų plakatų ir meninio skaitymo konkurse „Lietuvėle, tu graži!“

Kviečiame 2017 m. kovo 10 d. 9.30 val. dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų plakatų ir meninio skaitymo konkurse „Lietuvėle, tu graži!“.

2017-02-15

Kvietimas

Kvietimas.

2017-02-07

Vasario 16-ąjai paminėti skirtą akciją „Mes – už gyvybę“

2017 m. vasario 6 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ vyko Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenės inicijuota ir kartu su VšĮ „Nacionalinio kraujo centro“ darbuotojais organizuota akcija „Mes - už gyvybę“.

2017-02-07