Struktūra ir kontaktai » Naujienos

„Kiškučių“ gr. pedagogei suteiktas eTwinning nacionalinis kokybės ženklelis

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Kiškučių“ gr. pedagogei Sigitai Bartkuvienei už projektą „STEAM RUDUO" suteiktas programos eTwinning Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ). 

 

2021-11-29

plačiau
Pabaigėme Respublikinį ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ekologinį-etninį švietimo projektą „Užauginsiu pats duonelę!“

Nors už lango jau vėlyvas ruduo ir visi darbai, susiję su duonos auginimu, jau senai nudirbti, bet vaikučiai eidami pro tuščias daržo lysves nuolat prisimena, kaip smagu buvo vasarą pabraidyti po javų lauko labirintą... 

plačiau
Prisijungėme prie „Baltojo paukščio“ akcijos

Artėjant gražiausioms metų šventėms Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ prisijungė prie pirmosios ponios Dianos Nausėdienės inicijuojamos „Baltojo paukščio“ akcijos. 

plačiau
Paminėjome tarptautinę tolerancijos dieną!

Kaip ir kiekvienais metais, taip pat ir šiemet Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė minėjo tarptautinę tolerancijos dieną.

 

 

plačiau
„Kiškučių“ gr. ugdytiniai dalyvauja ugdomajame eTwinning projekte „STEAM RUDUO“

Geras dėde Rudenėli,

Kas ten tavo pintinėj?

 

Taip Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Kiškučių“ grupės vaikučiai kreipėsi į atskubėjusį rudenėlį ir ne tik apžiūrinėjo Rudenėlio pintinę, bet ir prisijungė prie respublikinio eTwinning projekto „STEAM RUDUO“.

 

 

 

plačiau
Įrengtas lauko sveikatingumo takelis

Šiuos mokslo metus pradėjome su atnaujinta Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo programa „Žiogelio takeliu“. Vienas iš programos prioritetų - ugdymą tęsti lopšelio-darželio „Žiogelis“ lauko erdvėje. Ta proga lopšelio-darželio teritorijoje įrengtas lauko sveikatingumo takelis. 

 

plačiau
„Voveriukų“ gr. edukacinis užsiėmimas

,,Voveriukų'' gr. spalį pabaigė su edukaciniu užsiėmimu „Helovino meninės lauko dirbtuvėlės“.

 

 

plačiau

Pajutę peršalimo simptomus likime namie
Kviečiame dalyvauti nuotolinėje tarptautinėje konferencijoje

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ ir Šilalės švietimo pagalbos tarnyba 2021-10-28 9.00 val. organizuoja nuotolinę tarptautinę konferenciją „Gamtamokslinio raštingumo ugdymo plėtojimas ikimokykliniame amžiuje integruojant STEAM ir kitus netradicinius ugdymo metodus“, kurios tikslas - pasidalinti žiniomis ir patirtimi, idėjomis ir praktiniais pavyzdžiais organizuojant ir plėtojant gamtamokslinio raštingumo ugdymo galimybes ikimokykliniame amžiuje.


Užsiregistravusiems konferencijos dalyviams nurodytais el. pašto adresais 2021 m. spalio 27 d. bus išsiųsta visa reikiama prisijungimo informacija.


Konferencijoje kviečiami dalyvauti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogai, direktorių pavaduotojai ugdymui ir kt.


Dalyvių registracija vykdoma iki 2021 m. spalio 26 d. elektroninėje renginių registracijos sistemoje https://www.semiplius.lt/ (sistemoje būtina užsiregistruoti, tuomet pasirinkę Šilalės rajono savivaldybę rasite 2021 m. spalio 28 d. organizuojamą mūsų konferenciją ir kt. renginius).

 

Konferencijos nuostatai ir programa.


Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis į Kristiną Ačę, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pavaduotoją ugdymui, el. p. kristina.ace@inbox.lt arba mob. 867342631.

 

 


Dalinkimės gerąja patirtimi ir drąsiai veikime!
 

Organizatoriai