Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Tebūnie Jums geras rytas,

Kai žiema vėl žemę nubučiuos,

Ir kai žodžiai gerumu pavirtę

Tūps lyg paukščiai ištiestuos delnuos....

plačiau
Projekto „Lino grožis ir skonis“ akimirkos

Štai ir baigėsi, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“, respublikinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ekologinis-etninis  švietimo projektas „Lino grožis ir skonis“. Projekto organizatoriai: Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorė Dalia Kutniauskienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Kristina Ačė, ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Sigita Bartkuvienė, Daiva Pilypienė, Rasa Žygaitienė. 

plačiau
Ragavome linų sėklytes -sėmenis

Nors vaikučiai ne paukščiukai, bet irgi norėjo paragauti linų sėklyčių– sėmenų, o juo labiau kai sužinojo kokie jie naudingi augančiam vaikui. Tad visi ruošė vaišes kas kaip išmanė: kas sumuštinius barstė sėmenimis, kas sėklytes į jogurtą bėrė, kas tėvelių suneštomis vaišėmis vaišinosi ir visi vieningai nutarė kad linai ne tik gražūs, bet ir jų sėklytės skanios.

plačiau
Iškūlėm linelius...

Ogi kas čia pokši, kas čia bilda, net lopšelio-darželio „Žiogelis“ sienos dreba? Tai mažieji darbštuoliai linelius kulia ir dar rimuoja – „Cupu – lupu, cupu – lupu!“, tai spragilai tarpusavy šnekasi. Kadangi kūlimas – ilgas ir nuobodus darbas, reikia išlaikyti ritmą. Nors rankytės mažos, bet visiems smagu prisiminti senolių darbus ir kūlimui naudotus įrankius, kurie vadinami spragilais. Ir pribiro sėklyčių, kurias rieškučiomis  sėmėme, tai džiaugsis žiemą paukšteliai, kai vaikučiai juos maitins.

plačiau
Judėt su kamuoliu smagu

Rugsėjo 25 dienos rytmetį prie daržėlio vartų vaikučius ir jų tėvelius pasitiko futbolo kamuolys

( Silva Bytautienė) ir pelytė Minė ( Daiva Kasiliauskienė), kurie visus kvietė į artėjančią sporto šventę „Judėt su kamuoliu smagu“.

plačiau
Aktyvus rugsėjis
Aktyvus rugsėjis

Atėjus rudeniui, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė aktyviai įsitraukė į projektą „Aktyvus rugsėjis“, kurio metu buvo organizuojamos įvairios sportinės veiklos.

Vaikučiams kiekvienas rytas prasidėdavo nuotaikinga mankšta. Esant geram orui mankštinomės, bėgiojome, žaidėme lauke, o atšalus sugrįžome į salę, kur mankštą atlikome stebėdami judesius ekrane, išbandėme įvairius sportinius įrankius. Po aktyvios veiklos, linksmai nusiteikę grįžome į kitas grupių veiklas.

https://www.youtube.com/watch?v=ahqJh6CAXZg

Lino grožis ir skonis

Nors rudenėlis nuskynė  pievose žiedelius, bet subrandino mūsų auksinius linelius. O mes, lopšelio-darželio „Žiogelis“ vaikučiai, tėveliai, mokytojos, nieko nelaukdami suskubome juos rauti, kad lietutis nepermerktų, kad vėjas sėklyčių neišbarstytų. 

 

 

 

2019-09-13

plačiau
Tapome edukacinių bitučių (robotukų) veiklų scenarijų kūrimo konkurso nugalėtojais

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja D. Kasiliauskienė dalyvavo BMK edukacinių bitučių veiklų scenarijų kūrimo konkurse, kuriame pristatė savo sukurtą edukacinių bitučių veiklų scenarijų „Šiukšlių rūšiavimas“ ir įdomiausių edukacinių bitučių scenarijų kategorijoje užėmė III vietą.

 

2019-06-10

plačiau

Nors nuo pavasarinio lietaus visi slepiasi, Šilalės rajono ikimokyklinukams ir priešmokyklinukams jis visiškai nebaisus. Į rajoninę sporto šventę „Vaikystės spindulėlis 2019“ š. m. gegužės 27 d. sugūžėjo apie 150 ugdytinių iš Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos, Pajūralio pagrindinės mokyklos, Kvėdarnos Prano Liatuko pradinės mokyklos ir Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos.

 

2019-05-27

plačiau
Įvyko Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenės šeimų šventė

Šie metai Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenei – ypatingi, nes šiais metais lopšeliui-darželiui sukanka 30 metų. Ta proga 2019 m. gegužės 17 d. Šilalės kultūros centro pilnutėlėje salėje vyko šeimų kruizinė kelionė „Su žiogeliu aplink pasaulį“.

 

2019-05-22

plačiau