KVIEČIAME Į VISUOTINĮ TĖVŲ SUSIRINKIMĄ

Atnaujinta 2018-10-15

Kristina Ačė: „eTwinning“ – ypatinga tarpkultūrinė terpė šiuolaikinių komunikacijos priemonių panaudojimui ir užsienio kalbų kompetencijos tobulinimui

2018 m. rugsėjo 27 – 29 d. Bad Honnefo mieste (Vokietijoje) ikimokyklinio ugdymo, pagrindinių mokyklų pedagogai, įstaigų vadovai, direktorių pavaduotojai ugdymui iš Vokietijos, Olandijos, Austrijos, Slovakijos, Slovėnijos, Čekijos, Vengrijos, Kipro ir Lietuvos dalyvavo „eTwinning“ kontaktiniame seminare.

2018-10-12

Raktas į vaiko sėkmę – tėvų ir pedagogų bendradarbiavimas.

Nuotaikingos Mokslo ir žinių dienos šventės „Spalvoti pieštukai“ akimirkos.

Mieli tėveliai/globėjai,
kadangi artėja nauji mokslo metai, kviečiame Jus į pagalbą rengiant Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ 2018-2019 m.m. veiklos planą. Jūs užtruksite tik kelias minutes.

Apklausoje galite dalyvauti čia.

2018-08-16

Skelbiamos atnaujintos visos darbo dienos ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eilės

Vadovaudamiesi Centralizuoto vaikų priėmimo į Šilalės rajono savivaldybės švietimo įstaigų visos dienos ikimokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo, patvirtinto Šilalės rajono savivaldybės tarybos 2015 m. birželio 26 d. sprendimo Nr. T1-149 „Dėl vaikų priėmimo į Šilalės rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupes“ 1.1 papunkčiu, 12 punktu, skelbiame Ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eiles.

2018-06-26

Apdovanoti konkurso „Saugi vaikystė“ nugalėtojai ir dalyviai

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai dalyvavo Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilalės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vaikų piešinių ir plakatų konkurse „Saugi vaikystė“.