Drakoniuko teatro spektaklis

Darželinukai „Pavasario šokio fiestoje“

Š.m. balandžio 17 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje pasirodė  „Pavasario šokių fiestoje".

2018-04-18

Įvyko renginys „Mes Velykų jau sulaukėme“

Šiandien Lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ mažieji ugdytiniai ir bendruomenė rinkosi į šventiškai papuoštą salę, kur vyko renginys „Mes Velykų jau sulaukėme“.

2018-04-03

2018-03-29 nuo 10 val. kviečiame vaikus į nuotaikingą bei naudingą kelionę kartu su Indėne „Šokanti strėlė“.

2018-03-27

2018-03-20 Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ vyko respublikinė ikimokyklinio ugdymo pedagogų konferencija „Inovatyvių ugdymo (-si) metodų ir IKT taikymas ikimokykliniame amžiuje“.

2018-03-21

Edukacinis užsiėmimas „Nariuotakojai darželyje“

2018 m. kovo 14 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ vyko edukacinis užsiėmimas „Nariuotakojai darželyje“.

2018-03-15

Skelbiamos Ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eilės.

2018-03-13

Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“ II etapas

Š. m. kovo 9 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ vyko tradicinis Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“. Renginys skirtas  Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Lietuvių kalbos dienoms bei Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

2018-03-12