Struktūra ir kontaktai » Naujienos

„Gurgu, gurgu į Kaziuko turgų!“

Šiandien Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ šurmuliavo Kaziuko mugė.

 

2018-03-02

plačiau
Lietuvių kalbos dienos Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“

2018 m. vasario 28 d. Šilalės lopšelyje – darželyje „Žiogelis“ vyko renginys - „Mažieji seka pasakas“.

 

2018-03-01

plačiau

Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ jau antrus metus vyksta nuotaikingoji „Sveikatiados“ projekto veikla  „Mankštiada“.

 

2018-02-23
 

plačiau
Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi svečiai

Vasario 21 d.  Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi Rusijos federacijos Kaliningrado srities Sovetsko miesto rajono Administracijos vadovas Nikolajaus Voiščevo.

 

2018-02-22

plačiau
ŠILALĖJE VYKO LIETUVOS VALSTYBĖS ŠIMTMEČIO EISENA

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė inicijavo ir organizavo nuotaikingą Lietuvos valstybės šimtmečio eiseną „Lietuvos takeliais“.

 

2018-02-19

plačiau

Kviečiame dalyvauti tradiciniame Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių ir meninio skaitymo konkurse „Lietuvėle, tu graži!“.

 

2018-02-13

plačiau

Gerb. Tėveliai,

informuojame, kad nuo 2018 m. sausio 31 d. Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. sausio 31 d. įsakymu Nr. DĮV-98 Šilalės rajone yra paskelbta gripo epidemija.

Vadovaujantis rekomendacijoms, kreipiamės į Jus su prašymu pastebėjus, kad Jūsų vaikas karščiuoja, skundžiasi galvos skausmu ar kitais gripui būdingais požymiais, vaiko neveskite į ugdymo įstaiga, bet kreipkitės į šeimos gydytoją dėl tolimesnio gydymo.

 

Dėkojame už supratingumą.

 

 

 

plačiau

Žiemai įpusėjus vaikučius į kiemą sukvietė kiškių šeimynėlė (S. Bytautienė, D. Bogužienė, I. Macienė), kur vyko žiemos sporto šventė „Kiškiai Piškiai žiemą“.

 

2018-01-22

plačiau
Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ solistai tapo Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso

Šilalės meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso "Dainų dainelė" rajoninis etapas, kuriame dalyvavo Šilalės lopšelio-darželio "Žiogelis" solistai Saulytė ir Kristupėlis.

 

2018-01-22

plačiau
Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ – Lietuvos TOP vaikų darželių sąraše

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė 2017 m. dalyvavo VšĮ „Švietimo gidas“ vykdomo informacinio projekto konkurse „TOP mokyklos“ ir pateko į Lietuvos TOP vaikų darželių sąrašą, o prasidėjus 2018 m. Lopšelis-darželis tapo Užkrečiamų ligų ir AIDS centro kartu su Sveikatos apsaugos ministerija,  Švietimo ir mokslo ministerija, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų  asociacija organizuoto nacionalinio, interaktyvaus ir vieno iš masiškiausio bei unikaliausio sveikatos mokymo konkurso „Švarių rankų šokis 17“ laureatais.

 

2018-01-10

plačiau