Sveikinimas šv. Velykų proga

Sveikinimas.

2017-04-14

Dalyvaujame tradicinius šokius puoselėjančiame Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė dalyvauja tradicinius šokius puoselėjančiame Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka“.

2017-04-13

3 D filmas Šilalės r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje

„Bitučių" gr. ugdytiniai su auklėtoja D. Kasiliauskiene ir V. Dapkiene lankėsi Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, kur žiūrėjo 3 D animacinį filmuką.

2017-04-12

„TEATRIUKAS 2017“

Kasmet, kovo mėn. 27 d. yra minima Tarptautinė teatro diena. Ta proga,  Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ jau tradicija tapo organizuoti Teatro savaitę.

2017-03-31

PRAŠOME PADĖTI MAŽIESIEMS ŠILALIŠKIAMS LAIMĖTI ŠILTNAMĮ

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai dalyvauja projekte „Sodinčius“ ir savo lopšeliui-darželiui nori laimėti vieną iš 20 – ties šiltnamių, tačiau šiam tikslui pasiekti labai reikia Jūsų visų palaikymo.

2017-03-28

KVIEČIAME DALYVAUTI TARPTAUTINĖJE KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODOJE „MES SAUGOME BITES“

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ inicijavo Tarptautinį aplinkosauginį projektą  „Mes – žemės draugai“ (angl. k. „We – Friends of the Earth“, vok. k. „Wir – Freunde der Erde“).

2017-03-27

Skelbiamos visos dienos ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eilės

Vadovaudamiesi Centralizuoto vaikų priėmimo į Šilalės rajono savivaldybės švietimo įstaigų visos dienos ikimokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo, patvirtinto Šilalės rajono savivaldybės tarybos 2015 m. birželio 26 d. sprendimo Nr. T1-149 „Dėl vaikų priėmimo į Šilalės rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupes“ 1.1 papunkčiu, 12 punktu, skelbiame Ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eiles.

2017-03-24

Įvyko Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų plakatų ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

Kaip ir kiekvienais metais, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė,  D. Jogminienės iniciatyva, organizavo jau jubiliejinį, t.y. 10-ąjį Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų plakatų ir meninio skaitymo konkursą „Lietuvėle, tu graži!“.

2017-03-10

„Gurgu, gurgu į Kaziuko turgų“

Kaip ir kiekvienais metais, atėjęs pavasaris į mūsų šalį atneša triukšmingą Kaziuko šventę, nuo kurios taip pat nėra atsiejamos šurmuliuojančios mugės.

2017-03-06

Žiemą gąsdino mažieji Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai

Užgavėnės arba vaikučių vadinama „Blynų šventė“ – tai bene labiausiai vaikų laukiama žiemos pabaigos šventė, kurios metu galima dūkti, išdykauti, triukšmauti ir už tai dar blynų gauti.

2017-02-28