Skelbiamos atnaujintos visos dienos ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eilės

Skelbiamos Ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eilės.

2017-05-04

Mamyčių dienai skirta šventė „Dovana mamai“

Yra Žmogus pasaulyje tik vienas

Ir plaka mylinti viena širdis.

Švelniausiom rankom apkabins kiekvieną

Ir nemylėti niekad neišdrįs...

(V. L.)

2017-05-03

Virtuali tarptautinė kūrybinių darbų paroda „Mes saugome bites“

Kviečiame pasigrožėti virtualia tarptautine kūrybinių darbų paroda ir prisidėti prie bičių išsaugojimo, nes jei išnyks bitės, išnyksime ir mes.

2017-04-25

KVIETIMAS

Kvietimas į šventinę popietę.

2017-04-24

Kvietimas į tarptautinės kūrybinių darbų parodos „Mes saugome bites“ atidarymą
Sveikinimas šv. Velykų proga

Sveikinimas.

2017-04-14

Dalyvaujame tradicinius šokius puoselėjančiame Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė dalyvauja tradicinius šokius puoselėjančiame Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka“.

2017-04-13

3 D filmas Šilalės r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje

„Bitučių" gr. ugdytiniai su auklėtoja D. Kasiliauskiene ir V. Dapkiene lankėsi Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, kur žiūrėjo 3 D animacinį filmuką.

2017-04-12

„TEATRIUKAS 2017“

Kasmet, kovo mėn. 27 d. yra minima Tarptautinė teatro diena. Ta proga,  Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ jau tradicija tapo organizuoti Teatro savaitę.

2017-03-31

PRAŠOME PADĖTI MAŽIESIEMS ŠILALIŠKIAMS LAIMĖTI ŠILTNAMĮ

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai dalyvauja projekte „Sodinčius“ ir savo lopšeliui-darželiui nori laimėti vieną iš 20 – ties šiltnamių, tačiau šiam tikslui pasiekti labai reikia Jūsų visų palaikymo.

2017-03-28