Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Kviečiame dalyvauti rajoninėje sporto šventėje „Vaikystės spindulėlis 2019“

Kviečiame dalyvauti tradicinėje rajoninėje sporto šventėje „Vaikystės spindulėlis 2019“.

 

2019-05-07

 

plačiau


Kviečiame prisijungti prie respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ekologinio-etninio švietimo projekto „Lino grožis ir skonis“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė kviečia prisijungti prie respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ekologinio-etninio švietimo projekto „Lino grožis ir skonis“.

 

2019-03-29

plačiau

Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ įvyko respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus specialiųjų poreikių vaikų ugdymo galimybės ir inkliuzinio ugdymo praktika“.

 

2019-03-12

plačiau

Skelbiamos atnaujintos visos darbo dienos ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eilės

Vadovaudamiesi Centralizuoto vaikų priėmimo į Šilalės rajono savivaldybės švietimo įstaigų visos dienos ikimokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo, patvirtinto Šilalės rajono savivaldybės tarybos 2015 m. birželio 26 d. sprendimo Nr. T1-149 „Dėl vaikų priėmimo į Šilalės rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupes“ 1.1 papunkčiu, 12 punktu, skelbiame Ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eiles.

plačiau
Įvyko Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

           Meninio skaitymo konkursas – tai puiki galimybė atskleisti vaiko individualumą, ugdyti jo pilietiškumą, tobulinti asmenybę.  2019 m. kovo 7 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ jau vienuoliktą kartą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga vyko, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo pedagogės Danos Jogminienės inicijuotas, Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“.

 

               2019-03-12

plačiau
Užgavėnės – išskirtinė diena metuose

Lopšelio-darželio ugdytiniams Užgavėnės – pati linksmiausia šventė, nes pasislėpus po kauke galima krėsti įvairias išdaigas, triukšmauti ir kitaip pokštauti. 

 

2019-03-12

plačiau
Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

Kviečiame į Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių ir meninio skaitymo konkursą „Lietuvėle, tu graži!“.

plačiau