Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Įvyko Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

           Meninio skaitymo konkursas – tai puiki galimybė atskleisti vaiko individualumą, ugdyti jo pilietiškumą, tobulinti asmenybę.  2019 m. kovo 7 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ jau vienuoliktą kartą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga vyko, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo pedagogės Danos Jogminienės inicijuotas, Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“.

 

               2019-03-12

plačiau
Užgavėnės – išskirtinė diena metuose

Lopšelio-darželio ugdytiniams Užgavėnės – pati linksmiausia šventė, nes pasislėpus po kauke galima krėsti įvairias išdaigas, triukšmauti ir kitaip pokštauti. 

 

2019-03-12

plačiau
Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

Kviečiame į Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių ir meninio skaitymo konkursą „Lietuvėle, tu graži!“.

plačiau

Sausio 28 d. pgl. veiksmų programos priemonę 09.2.1-ESFA-K-728 „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ pateikta Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ paraiška „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ ES struktūrinių fondų lėšų įsisavinimui.

 

2019-02-05

plačiau

Mano pirštinė pirštuota,
Mano pirštinė raštuota...
O kiek pirštų, kas suskaitė,
Turi mano pirštinaitė?
               (K. Kubilinskas)

 

Pasibeldus šaltukui ir padabinus visus laukus ir miškus puriu sniegu, Šilalės lopšelio – darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Daiva Kasiliauskienė ir Vida Leščauskienė organizavo projektą „Mano pirštinė raštuota“.

plačiau
KVIEČIAME Į RESPUBLIKINĘ METODINĘ-PRAKTINĘ KONFERENCIJĄ „IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VAIKŲ UGDYMO GALIMYBĖS IR INKLIUZINIO UGDYMO PRAKTIKA“

Kviečiame dalyvauti respublikinėje metodinėje-praktinėje konferencijoje „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus specialiųjų poreikių vaikų ugdymo galimybės ir inkliuzinio ugdymo praktika".

 

2019-01-14

 

plačiau
Ilgai laukti susitikimai su Kalėdų Seneliu

Šią savaitę visi Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai susitiko su Kalėdų Seneliu.

 

2018-12-20

plačiau

Ruošiantis artėjančioms gražiausioms žiemos šventėms – Šv. Kalėdoms, Naujųjų Metų sutikimui, kiekvienuose namuose puošiama Kalėdinė eglutė. Tačiau svarbu žinoti, kad sausoje patalpoje gyva eglutė greitai išdžiūsta ir gali labai lengvai užsiliepsnoti.

plačiau