LAISVĖS GYNĖJŲ DIENOS 30-MEČIO MINĖJIMAS LOPŠELYJE-DARŽELYJE

Šiandien - ypatinga diena. Lygiai prieš 30 metų mūsų šalies drąsuoliai iškovojo laisvę, apie kurią mes pasakojame savo mažiesiems Šilalės rajono gyventojams.

Kviečiame prisijungti prie Tarptautinio projekto „Viliojanti sniego paslaptis“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė su didžiausiu nekantrumu laukia sniego.

Laukiate ir jūs?

Tuomet kviečiame prisijungti prie mūsų inicijuoto Tarptautinio projekto „Viliojanti sniego paslaptis“ ir kartu patirti pažinimo bei kūrybinio proceso džiaugsmą.

2021-01-08

Siekiant įstaigoje ugdytiniams įdiegti sveikos gyvensenos principus ir skatinti jų tiriamuosius bei kūrybinio mąstymo gebėjimus Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė su 6 partneriais įgyvendina projektą, kurio tikslas - pagerinti ikimokyklinio ugdymo kokybę skatinant pokyčius Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo įstaigų veikloje.

Projektas „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ finansuojamas iš Europos socialinio fondo lėšų.

Vadovaudamiesi L.R. Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. lapkričio 6 d. sprendimu  Nr. V-2543 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“, kai turime tam tinkamas sąlygas, kiek įmanoma daugiau laiko praleidžiame ir  ugdymą organizuojame lauke.

Dėkojame įstaigos darbuotojams už lankstumą.

Nuotraukos Indros Macienės.

2020-11-10

2020 m. spalio 2 d. vyko Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ grupių tėvų komitetų pirmininkų susirinkimas, kurio metu dalyviai diskutavo dėl vaikų maitinimo.

2020-10-06

SEB ir TV3 “Išsipildymo akcija“
Mielieji,
TV3 "Išsipildymo akcijos" redaktorė Elvana renka informaciją apie vaikučius, kuriems reikalinga mūsų pagalba.
2020-10-06
Europos judumo savaitė Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“
Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė prisijungia prie didžiausios tvaraus judėjimo kampanijos pasaulyje - Europos judumo savaitės 2020.

2020-09-16
Respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ekologinio-etninio švietimo projektas „Užauginsiu pats duonelę!“

Šiandien gyvendami pašėlusiame ritme, nebesusimąstome, jog tai, ką valgome kasdien – ne tik maistas, bet ir didžiulė vertybė, kurią turime branginti. Senovės lietuviai, kaip ir kitos žemdirbių tautos, duoną pelnė sunkiai ir vargingai, todėl ją labai brangino, supo pagarba, kūrė apie ją pasakas. Ji tokia svarbi lietuviui, kad buvo naudojama beveik visose apeigose, darbuose,  medicinoje. Ja gydydavo išgąstį, gyvatės įkandimą, pasiutligę, pūlingas žaizdas.

TARPTAUTINĖ VIRTUALI IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ NUOTRAUKŲ PARODA „ KĄ RUDENS GĖRYBĖS SLEPIA?“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė kviečia visus ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikučius bei jų pedagogus dalyvauti Tarptautinėje virtualioje ikimokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų nuotraukų parodoje „Ką rudens gėrybės slepia?".

Projekto „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ mokymai
Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė 2020-2021 m.m. pradeda netradiciškai, nes ugdymo įstaiga įgyvendina Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“.