Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Pradedamas vaikų priėmimas į visos darbo dienos ikimokyklinio ugdymo grupes 2022–2023 mokslo metams. Iki 2022 m. gegužės 10 d. Vaikų priėmimo sistemoje bus peržiūrimos vaikų eilės, tikrinamos pirmumo teisę suteikiančios priežastys ir formuojamas priimamų vaikų sąrašas. Tėvų prašyme nurodytu elektroninio pašto adresu bus išsiųsti pranešimai dėl vaiko priėmimo į ikimokyklinio ugdymo įstaigą. Gavę šį pranešimą tėvai per 15 kalendorinių dienų privalo kreiptis į įstaigą ir informuoti dėl ugdymo sutarties sudarymo, ir patvirtinti, kad vaikas lankys ikimokyklinio ugdymo įstaigą nuo 2022 m. rugsėjo 1 d.

 

2022-05-02

plačiau
Kaip smagu, kai tėveliai/globėjai prisideda prie ugdomųjų veiklų

Tėvų dalyvavimas ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikus yra labai svarbus ir vienas iš sėkmingų vaiko ugdymo veiksnių, nes tėvų, pedagogų ir vaikų veikimas kartu skatina mažųjų motyvaciją labiau įsitraukti į ugdymo turinį, savivertę, pasitikėjimą savimi ir pan.

 

plačiau
Mažieji mokėsi saugaus elgesio gatvėje

Balandžio 27 ir 28 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai dalyvavo naudingame patirtinio ugdymo susitikime su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja (bendruomenės pareigūne) Rasa Sadauskyte ir jos draugu Amsiuku. 

 

2022-05-29

plačiau
„Ančiukų“ gr. dalyvavo edukacijoje „Tvari aplinka“

2022-04-26 „Ančiukų“ gr. ugdytiniai dalyvavo Nacionalinės bibliotekų savaitės „Tvari biblioteka“ edukacijoje „Kurkime tvarią aplinką“.


 

plačiau

Kviečiame dalyvauti respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų STEAM kūrybinių darbų fotografijų parodoje  „Pavasaris puošiasi medžių žiedais“.

 

2022-04-27

plačiau
Įvyko II projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2022“ etapas

Š.m. balandžio 26 d. lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ vyko II „Lietuvos mažųjų žaidynių 2022“ etapas. Renginio pradžioje, grojant muzikai, visi vaikučiai žygiavo parade. Tai buvo gražus šventės atidarymo akcentas.

 

2022-04-27

plačiau

Padėka

Mažieji „Meškučiai

Kiekvienas vaikas yra išskirtinis, unikalus ir nepakartojamas. Lygiai taip pat, kaip ir jo simbolis darželyje.
Juk meškutis vaikučius pasitinka ir po ketverių metų draugystės išlydi.

 

2022-04-25

plačiau