Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Padėka už Tarptautinės Tolerancijos dienos paminėjimo organizavimą

2023-11-24 darželis kvepėjo vašku, nes vyresniųjų gr. ugdytiniai šildė savo mažas rankytes ir mokėsi gaminti adventines natūralaus vaško žvakes.


Ši veikla buvo paskutinis 40 val. ilgalaikės programos „Ikimokyklinio amžiaus vaikų sveikos gyvensenos žinių aktyvinimas projekto metodu“ modulis - praktikumas „Socialinės aplinkos pažinimas - gera vaikų emocinė sveikata“, kurį inicijavo ir vykdė ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sigita Bartkuvienė, Monika Čapaitė, Daiva Pilypienė, Kristina Kelpšienė, Jovita Aužbikavičienė bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Ačė.

 

Šiame modulyje dalyvavo Šilalės švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Indrė Lukoševičienė , kuri nuoširdžiu darbu ir visokeriopa pagalba prisidėjo prie programos įgyvendinimo ir džiaugėsi mūsų inicijuotomis programomis, kurias net kitų rajonų ugdymo įstaigoms pristato kaip pavyzdį, o direktorė Renata Rimkuvienė dėkojo iniciatoriams ir linkėjo nesustoti kūrybiniame procese.


Tačiau šio modulio pagrindinis svečias buvo Dionizo Poškos Baublių muziejus muziejininkė Lina Bajorinienė, kurios dėka daugiau sužinojome apie muziejų, o naudingų patarimų ir pamokymų dėka visiems visiems, ir mažiems, ir dideliems puikiai pavyko pagaminti žvakę.


Ačiū visoms programos dalyvėms, ačiū vaikams, ačiū kolegoms.

 

Kristina Ačė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotraukos autorės, Sigitos Bartkuvienės, Silvos Butautienės

 

2023-11-27

plačiau

 

2023-11-23 organizavome renginį, skirtą LR Žemės ūkio ministerijos VŠĮ kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros administruotos „Šviečiamosios gyvulininkystės programos „Gyvulininkystė ir AŠ“ užbaigimui.


Programoje dalyvavo „Bitučių“ grupės ugdytiniai, kurie visos programos metu artimiau susipažino su žemės ūkiu.


Į baigiamąją viktoriną "Bitučių" gr. pakvietė viduriniųjų gr. ugdytinius: „Boružėlių“, „Meškučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikus.


Viktorinos metu vaikai:
susipažino su naminiais gyvūnais,
žiūrėjo edukacinius filmukus,
atliko užduotis,
dalyvavo viktorinoje ir linksmai praleido laiką.


Direktorė Renata Rimkuvienė džiaugėsi galimybe dalyvauti programoje, o Šilalės rajono vicemerė Jolanta Skrodenienė visų savivaldybės vadovų vardu dėkojo darželio bendruomenei už iniciatyvumą ir pasveikino visus projekto dalyvius padėkos raštais bei vaisių krepšeliu.


Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Daiva Kasiliauskienė ir Kristina Kelpšienė
Nuotraukų autorės Kristina Ačė ir Monika Čapaitė

 

2023-11-24
 

plačiau

„Ruduo – tai metas, kai norime ilgiau laikyti ranką rankoje, stipriau apkabinti, karščiau pabučiuoti..“. I. Kondratavičiūtė.


Tokių minčių įkvėptos, Šilalės lopšelio darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Silva Bytautienė , Simona Zakaraitė ir mokytojų padėjėja Lina Gudauskienė 2023 m. lapkričio 22 d. „Nykštukų“ grupės ugdytinius ir jų tėvelius sukvietėme į vakaronę „Palydint rudenėlį“.

 

2023-11-24

plačiau

Nesvarbu, kad vakaras

visus jau apgaubė žvarbia tamsos skraiste.

Tačiau kiekvieno mūsų širdį šildo, 

kelią apšviečia-

Jaukaus žibinto skleidžiama šviesa ir šiluma. 

plačiau
„Kiškučių“ gr. pristato knygą „Pagrandukas“ ir dalyvauja knygos pristatymo konkurse 2023

 

Šilalės viešosios bibliotekos pasidalintas kvietimas paskatino ,,Kiškučių" grupės pedagoges kartu su ugdytiniais nepabijoti ir sudalyvauti knygos pristatymo konkurse, kurio metu reikia pristatyti knygą vaizdo įrašo formatu.

,,Kiškučių" grupės vaikučiai dar pakankamai mažučiai, todėl knyga pasirinkta visiems lengvai suprantama.

,,Pagrandukas!"

Kviečiame ir Jus pasižiūrėti https://www.youtube.com/watch?v=vQqbBNWjGm8

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sigita Bartkuvienė ir Jovita Aužbikavičienė
Autorių nuotrauka

2023-11-20

Įsisukome į respublikinio projekto „Futboliukas“ veiklas

 

Džiaugiamės nepaprastai energingai įsisukę į respublikinio projekto „Futboliukas“ veiklas:
Vyresniųjų grupių ugdytiniai kūrė logotipus;
Visi draugiškai galvojo futboliuko taisykles;
Tiek vyresni, tiek jaunesni laboratorijoje įveikė ir išmaniąsias futboliuko užduotis.


Šaunių emocijų ir judesio netrūko, nes kūno kultūros pedagogė Indra Macienė ir kamuoliukas, muzikos pedagogė Genovaitė Pauliuvienė, visus pakvietė į siautulingas mankštas.


Grupių logotipus siuntėme į konkursą, kurio metu pritrūko tik kokio 10 Jūsų balsų iki pergalės. Visiems nuoširdžiai dėkojame už Jūsų pastangas, pasidalinimus, patiktukus ir širdutes. Mums tai - labai svarbu.


Dalinamės nuostabiomis akimirkomis su futboliuku.

Kristina Ačė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
projekto koordinatorė

Nuotraukos autorės, J. Aužbikavičienės, V. Ričkienės

2023-11-20
 

 

„Kačiukų“ gr. ugdytiniai QR kodų pagalba mokėsi pažinti kelio ženklus


„Kačiukų“ grupės vaikai savaitinio projekto „Aš - saugus, kai žinau“ metu susipažino su kodavimu.
Taip, išbandėme QR kodus, kuriuos nuskaitėme per specialią programą išmaniųjų technologijų pagalba. QR koduose buvo paslėpti kelio ženklai, kuriuos vaikams atidarius pavyko rasti skirtingus kelio ženklus. Ši veikla vaikams labai patiko ir sukėlė daug šaunių emocijų.

 

Kai vaikams suteikiamos džiugios akimirkos, jie greičiau įsisavina mokymuisi skirtą informaciją, todėl labai tikimės, kad eidami į darželį kartu su tėveliais, vaikučiai papasakos kelio ženklų reikšmę.


Mokytoja Ingrida Liorančienė
mokytojos padėjėja Laura Lapinskienė
Autorių nuotraukos

2023-11-20
 

Artėjant nuostabiausioms metų šventėms, pirmoji ponia Diana Nausėdienė tęsia šiltą Kalėdų bendrystės tradiciją. Jau trečius metus kviečia savivaldybes įtraukti savo kuruojamas įstaigas aktyviai prisėdėti prie kalėdinių simbolių kūrimo bei prisijungti prie ,,Angelų sparnų“ akcijos.

plačiau
Pasaulinės neišnešiotų naujagimių dienos paminėjimas

Kiekvienais metais lapkričio 17 – ąją, Lietuvos neišnešiotų naujagimių bendruomenė švenčia Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną.

Šilalės lopšelio-darželio ,,Žiogelis“ darbuotojai prisijungė prie Pasaulinės neišnešiotų naujagimių dienos paminėjimo.

 

Tokiu simboliniu dalyvavimu šioje akcijoje siunčiame palaikymo ir supratimo žinutę neišnešiotų naujagimių šeimoms.

 

Nuoširdi padėka Ritai Kinderytei, Šilalės lopšelio-darželio ,,Žiogelis“ siuvėjai, už sukurtą purpurinio atspalvio akcentą – kaspinėlį.

 

Renata Rimkuvienė

Šilalės lopšelio-darželio ,,Žiogelis“ direktorė