Gegužės mėnesį lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ šurmuliavo „Pelėdžiukų“, „Kiškučių“, „Naminukų“ ir „Kačiukų“ grupių ugdytiniai.

2017-06-07

Kaip ir kiekvieno pavasario pabaigoje, taip ir šiais metais,  Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė organizavo sporto šventę „Vaikystės spindulėlis 2017“.

2017-06-02

Kviečiame ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupių komandas 2017 m. gegužės 29 d. 10.00 val. dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų, mokyklų ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikų sporto šventėje „Vaikystės spindulėlis 2017“.

2017-05-11

Skelbiamos atnaujintos visos dienos ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eilės

Skelbiamos Ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eilės.

2017-05-04

Mamyčių dienai skirta šventė „Dovana mamai“

Yra Žmogus pasaulyje tik vienas

Ir plaka mylinti viena širdis.

Švelniausiom rankom apkabins kiekvieną

Ir nemylėti niekad neišdrįs...

(V. L.)

2017-05-03

Virtuali tarptautinė kūrybinių darbų paroda „Mes saugome bites“

Kviečiame pasigrožėti virtualia tarptautine kūrybinių darbų paroda ir prisidėti prie bičių išsaugojimo, nes jei išnyks bitės, išnyksime ir mes.

2017-04-25

KVIETIMAS

Kvietimas į šventinę popietę.

2017-04-24

Kvietimas į tarptautinės kūrybinių darbų parodos „Mes saugome bites“ atidarymą
Sveikinimas šv. Velykų proga

Sveikinimas.

2017-04-14

Dalyvaujame tradicinius šokius puoselėjančiame Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė dalyvauja tradicinius šokius puoselėjančiame Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka“.

2017-04-13