Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Vasario 16 - osios minėjimas

Gyvenkim ir mylėkime pasaulį!

Didžiuokimės tėvyne Lietuva!

Iškelkim laisvės Vėliavą į saulę

Ir būkime viena stipri šeima.
 

plačiau
Vyresniųjų grupių ugdytinių viktorina

Vasario 12 d. Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" vyresniųjų grupių ugdytiniai susirinko į viktoriną "Gimtinė Lietuva", kurią vedė ikimokyklinio ugdymo mokytojos - metodininkės Silva Bytautienė ir Dalia Vasiliauskienė.

plačiau

   Konkursas skirtas Lietuvo Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Tai - tautinio ir pilietinio ugdymo projektas, skatinantis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų saviraiškos, kūrybiškumo, tautiškumo, humanistinių vertybių formavimąsi.

plačiau
Jaunųjų aktorių vaidinimas „Baltuolė ir Nykštukai

Kaip ir kasmet, mūsų mažuosius ugdytinius aplankė Šilalės darmos studijos mokyklėlės jaunieji aktoriai ir vaikams suvaidino vaidinimą "Baltuolė ir Nykštukai"

plačiau

Mūsų darželyje po ilgo laiko pertraukos vėl pasirodė renginys "Beždžioniukų diskoteka"

plačiau

Sausio 13 d. neformalaus ugdymo kūno kultūros mokytoja Indra Macienė kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Silva Bytautiene dalyvavo seminare "Lietuvos mažųjų žaidynės", kuris vyko Palangos sporto centre.

plačiau

Šilalės lopšelis - darželis "Žiogelis",  kaip ir kiekvienais metais dalyvavo Sausio 13 d. paminėti skirtoje pilietinėje akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija".

plačiau
Trys karaliai. Atsisveikinimas su Kalėdų eglute.

Nutilus šventiniam šurmuliui sausio mėn.6 dieną lopšelį - darželį "Žiogelis" aplankė Trys karaliai:

Kasparas, Baltazaras ir Merkelis. Su savimi Karaliai nešėsi po dovaną - aukso, smilkalų ir miros. Tuo metu, nykštukas Pykštukas kvietė vaikučius atsisveikinti su Kalėdų eglute. Kad eglutei nebūtų liūdna iškeliauti, vaikai jai padovanojo linksmas daineles, nuoširdžius palinkėjimus ir žaidimus.

plačiau
Susitikimas su Kalėdų seneliu

Gruodžio mėnuo tai paskutinis metų mėnuo. Susikaupimo ir linksmybių metas. O ypač Kalėdinio šurmulio laukia mažieji vaikai.
 

plačiau

Gruodžio 13 d. 15.45 val. prasidėjęs smagus renginys "Kalėdinio kalnelio įžiebimas" atnešė į lopšelį - darželį "Žiogelis"  šventinį džiaugsmą.

plačiau