Žiemai įpusėjus vaikučius į kiemą sukvietė kiškių šeimynėlė (S. Bytautienė, D. Bogužienė, I. Macienė), kur vyko žiemos sporto šventė „Kiškiai Piškiai žiemą“.

2018-01-22

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ solistai tapo Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso

Šilalės meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso "Dainų dainelė" rajoninis etapas, kuriame dalyvavo Šilalės lopšelio-darželio "Žiogelis" solistai Saulytė ir Kristupėlis.

2018-01-22

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ – Lietuvos TOP vaikų darželių sąraše

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė 2017 m. dalyvavo VšĮ „Švietimo gidas“ vykdomo informacinio projekto konkurse „TOP mokyklos“ ir pateko į Lietuvos TOP vaikų darželių sąrašą, o prasidėjus 2018 m. Lopšelis-darželis tapo Užkrečiamų ligų ir AIDS centro kartu su Sveikatos apsaugos ministerija,  Švietimo ir mokslo ministerija, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų  asociacija organizuoto nacionalinio, interaktyvaus ir vieno iš masiškiausio bei unikaliausio sveikatos mokymo konkurso „Švarių rankų šokis 17“ laureatais.

2018-01-10

ŠILALĖS LOPŠELYJE-DARŽELYJE „ŽIOGELIS“ , TRIJŲ KARALIŲ EISENA, BAIGĖSI KALĖDINIS ŠURMULYS

KVIEČIAME Į KRAUJO DONORYSTĖS AKCIJĄ

KVIEČIAME Į KRAUJO DONORYSTĖS AKCIJĄ.

Kviečiame pasigrožėti Respublikine piešinių paroda „Mano šeimos šv. Kalėdos“.

Š. m. gruodžio 12 d. Šilalės lopšelio - darželio „Žiogelis“ bendruomenė įžiebė kalėdinę eglutę.

2017-12-14

„Bitučių“ gr. ugdytiniai dalyvavo Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos minėjimo šventėje

Kiekvienais metais gruodžio 3 d. yra minima Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Ta proga gruodžio 4 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Bitučių“ grupės ugdytiniai lankėsi Šilalės viešojoje bibliotekoje, kur vyko Tarptautinės neįgaliųjų dienos minėjimas.

2017-12-08

KVIEČIAME PIEŠTI IR DALYVAUTI RESPUBLIKINĖJE PIEŠINIŲ PARODOJE „MANO ŠEIMOS ŠV. KALĖDOS“

Mieli vaikučiai, tėveliai ir pedagogai,

kviečiame Jus dalyvauti Respublikinėje piešinių parodoje „Mano šeimos šv. Kalėdos“.

2017-11-24