Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Sausio 28 d. pgl. veiksmų programos priemonę 09.2.1-ESFA-K-728 „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ pateikta Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ paraiška „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ ES struktūrinių fondų lėšų įsisavinimui.

 

2019-02-05

plačiau

Mano pirštinė pirštuota,
Mano pirštinė raštuota...
O kiek pirštų, kas suskaitė,
Turi mano pirštinaitė?
               (K. Kubilinskas)

 

Pasibeldus šaltukui ir padabinus visus laukus ir miškus puriu sniegu, Šilalės lopšelio – darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Daiva Kasiliauskienė ir Vida Leščauskienė organizavo projektą „Mano pirštinė raštuota“.

plačiau
KVIEČIAME Į RESPUBLIKINĘ METODINĘ-PRAKTINĘ KONFERENCIJĄ „IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VAIKŲ UGDYMO GALIMYBĖS IR INKLIUZINIO UGDYMO PRAKTIKA“

Kviečiame dalyvauti respublikinėje metodinėje-praktinėje konferencijoje „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus specialiųjų poreikių vaikų ugdymo galimybės ir inkliuzinio ugdymo praktika".

 

2019-01-14

 

plačiau
Ilgai laukti susitikimai su Kalėdų Seneliu

Šią savaitę visi Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai susitiko su Kalėdų Seneliu.

 

2018-12-20

plačiau

Ruošiantis artėjančioms gražiausioms žiemos šventėms – Šv. Kalėdoms, Naujųjų Metų sutikimui, kiekvienuose namuose puošiama Kalėdinė eglutė. Tačiau svarbu žinoti, kad sausoje patalpoje gyva eglutė greitai išdžiūsta ir gali labai lengvai užsiliepsnoti.

plačiau

     „Uždekime žvakelę

     Širdies žiedų glėby...

     Te Kristus laimins kelią

     Dabar ir ateity“.

     Šiais gražiais žodžiais š. m. gruodžio 3 d. Šilalės lopšelyje/darželyje „Žiogelis“ prasidėjo Adventinis rytmetys – „Uždekime advento žvakelę“.

plačiau

Besibaigiant rudeniui ir artėjant Tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai „Širdukų“ gr. tėveliai su ugdytiniais ir auklėtojomis (D. Jogminienė ir L. Sabockienė) vykdė gerumo akciją „Iš širdies į širdį“.

plačiau

„Širdukų“ gr. ugdytinių, jų tėvelių ir auklėtojų (D. Jogminienė, L. Sabockienė, auklėtojų padėjėja – O. Rimkienė) ruduo - ypatingai intensyvus.

plačiau