Mažos rankytės - tiltas į ateitį

Šilalės lopšelio-darželio "Žiogelis" bendruomenė dalyvauja Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikalstamumams Lietuvoje įvertinti jau 16-tus metus inicijuotoje pilietinėje iniciatyvoje, skirtoje Tarptautinę tolerancijos dieną paminėti.

2017-11-17

Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos įskaitinių eismo įvykių statistikos Lietuvoje duomenimis 2016 m. didžiausias žuvusių asmenų skaičius užregistruotas spalio mėnesį. Būtent dėl šios priežasties šį mėnesį Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ inicijuoti saugaus eismo praktiniai užsiėmimai ikimokyklinio amžiaus vaikams.

2017-10-20

Akimirkos iš Tarptautinės mokytojų dienos

Viena diena su puikiu mokytoju yra geriau nei tūkstantis dienų stropaus mokymosi (Japonų patarlė).

2017-10-09

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė ugdytiniams aktyviai skiepija tautiškumą ir pilietiškumą. Lopšelį-darželį lankantys vaikai išmoksta giedoti Tautišką giesmę, mokosi tradicinių švenčių papročių, istorijos ir, žinoma, liaudies šokių.

2017-09-18

DARŽELINUKAI MOKĖSI SAUGAUS ELGESIO PRIE VANDENS TELKINIŲ IR KAIP ELGTIS KILUS GAISRUI

Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilalės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio vyresnioji inspektorė Laima Kazlauskienė, inspektorius Raimondas Matutis ir budintis ugniagesys gelbėtojas Simas Šlevinskis.

2017-09-14

Ugdytinių piešinių paroda

Šilalės viešojoje bibliotekoje veikia Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytinių piešinių paroda.

Sveikiname su Mokslo ir žinių diena!!!

Gražiausia įstaigos aplinka 2017 m.

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis" bendruomenei skirta Šilalės rajono mero Jono Gudausko padėka už Šilalės miesto 2017 m. gražiausiai tvarkomą įstaigos aplinką.

Pradedamas papildomas 6 vaikų priėmimas į visos darbo dienos ikimokyklinio ugdymo grupes.

2017-06-15

Paskelbti tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurso  „Visa mokykla šoka“ rezultatai

Lietuvos liaudies kultūros centras 2016 metų rudenį paskelbė tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkursą „Visa mokykla šoka“. Konkurso tikslas – išaukštinti tradicinį šokį, telkti bei vienyti mokyklos bendruomenes, stiprinti lietuvių tautinės tapatybės pajautą.

2017-06-09