Ikimokylinis periodas vaikui yra itin svarbus ir daug lemiantis.
Būtent šiame amžiuje formuojasi vaiko asmenybė, požiūris, mąstymas bei gebėjimas teisingai prognozuoti įvairių poelgių pasekmes, todėl ankstyvame amžiuje suformuotas požiūris į pinigus bei jų valdymo įgūdžius nulemia ateityje priimamus sprendimus. Būtent ikimokykliniame amžiuje, kai vaikas yra pats smalsiausias ir imliausias, reikėtų pradėti kalbėtis ir per žaidimus bandyti paaiškinti mažajam, kas yra pinigai, iš kur jie atsiranda, o į atžalos žaidimų personažų sąrašą tarsi netyčia pasiūlyti finansininko, pardavėjo ar verslininko personažą.

Gruodžio pirmąją dieną Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Voveriukų“ grupės ugdytiniams buvo suteikta galimybė susipažinti su „pinigo gyvenimu“.

QR kodų panaudojimas ugdomojoje veikloje - viena iš informatinio mąstymo ugdymo galimybių

„Bitučių“ ir „Lašelių“ gr. ugdytiniai dalyvauja respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų informacinių technologijų projekte „QR kodų panaudojimas ugdomojoje veikloje“.

Mokytojos, mokindamos ugdytinius naudotis IT, ugdo informatinį mąstymą, kas šiuolaikinėje visuomenėje yra labai svarbu.

Šį kartą QR kodas buvo integruotas į ugdomąsias veiklas, kurių metu ugdytiniai daugiau sužinojo apie toleranciją ir tolerancijos dienos simbolį - namą bei jame gyvenančius pačius mylimiausiu žmogeliukus - šeimą.

Dėkoju pedagogėms Kristina Kelpšienė ir Daiva Kasiliauskienė už iniciatyvumą, mokant ugdytinius IT gudrybių.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nuotraukos K. Kelpšienės

Namai – ypatinga vieta, kurioje kiekvienas žmogus jaučiasi saugus, mylimas ir laukiamas.

Mūsų ugdymo įstaiga yra antri mūsų mažylių namai, kuriuose dalijame šilumą ir stengiamės kiekvieną dieną išmokti daug įdomių dalykų.

Nuo visos Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis" bendruomenės į Vilnių siunčiame pačius šilčiausius ir jaukiausius linkėjimus.

Už šių nuostabių namukų pagaminimą dėkoju veltinių ambasadorių darbo grupei: Vidai Leščauskienei, Daivai Pilypienei,
Simonai Jasienei, Daivai Mačiulienei.

direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
pavaduojanti direktorių,
darbo grupės koordinatorė

2022-11-21

Lapkričio 16-ąją minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną, todėl Šilalės l./d. ,,Žiogelis" ugdytiniai prisijungė prie šios dienos minėjimo savo darbeliais - nuostabiais namais nameliais.

O kodėl gi namas???

Namas - šių metų Tolerancijos dienos simbolis.

Todėl vaikai statė, kirpo, klijavo, aplikavo savo namus, kuriuos pripildė draugiškumo, supratimo, užuojautos, atjautos, meilės.

Kviečiame visus pasigrožėti ugdytinių namais.

Parodėlė eksponuojama meninio ugdymo salės languose.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos
Sigita Bartkuvienė,
Jovita Aužbikavičienė,
Monika Čapaitė,
Daiva Pilypienė

2022-11-17

Susitikome su futbolo kamuoliu ir su jaunu, energingu ir veikliu treneriu.

Mus aplankė Džiugas Raudonius.

Kiekvieną dieną mus lydi įvairios emocijos. Tai mes linksmi, tai supykę, vėl nuotaika linksma, bet staiga kažkas nuliūdino. Taip viena emocija keičia kitą.

Įsiklausykite ir išgirskite
Tą tylų šnarėjimo garsą,
Kai krenta lapai.
Tai rudens žingsniai!

Patvirtintas vaikų atvedimo į Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ grupes ir išleidimo iš jų tvarkos aprašas

Informuojame, kad Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus 2022 m. spalio 10 d. įsakymu Nr. Į-117-(1.4) „Dėl vaikų atvedimo į Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ grupes ir išleidimo iš jų tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtintas vaikų atvedimo į Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ grupes ir išleidimo iš jų tvarkos aprašas.

Kviečiame susipažinti!

Vaikų atvedimo į Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ grupes ir išleidimo iš jų tvarkos aprašas

direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

pavaduojanti direktorių

2022-10-11

Virė virė košė...
Grikių košė...
Gardu mažiems ir dideliems
Užteko visiems !!!

2022-10-11

Šiandieną „Bitučių“ gr. ugdytiniai išsiruošė į pirmąją išvyką.
2022-10-07