„Žirniukų“ grupės vaikučiai aktyviai, darbščiai ir su pačiomis geriausiomis emocijomis paminėjo Pasaulinę Dauno sindromo dieną.

Ir mažieji "Žirniukų" grupės vaikučiai nekantraudami laukia Šv. Velykų. Gal ir juos aplankys Velykų bobutė su greituoliu zuikučiu ir atneš pačių gražiausių ir stipriausių margučių dovanų?!
O, kad laukimas neprailgtų, "Žirniukai" pasiraitojo rankoves ir kibo į darbus.

Šiandien, kovo mėn. 30 d. "Nykštukų" grupės ugdytiniai ir pedagogės sulaukė svečių - Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazijos gimnazistų, vadovaujamų mokytojos Dalios Kubaitienės. Tai vienas iš projekto "Raktai į sėkmę" etapų - "Kuriame pavasarinę šventinę nuotaiką kartu".

Tarptautinė teatro diena minima kovo 27 – ąją dieną, ji pradėta minėti nuo 1962 m, todėl šiai dienai paminėti Šilalės lopšelio-darželio “Žiogelis” pedagogės (V. Juzaitienė, R. Kazlauskienė, V. Ričkienė, D. Jogminienė. J. Simonavičienė) parengė spektaklį - „Kelionė į pasaulio kraštą”.

Atgijusios pasakos

Trupa trupa trupinukai...
Dirba ,,Kiškučių" pirštukai.
Visiems įdomu.
Kas čia bus?

Visą savaitę „Žirniukų" grupės vaikučiai kūrė ir įgyvendino didžiuuuulį STEAM projektą:„Sugrįžo gandras į namus".

Taip, taip... Jau laaaabaaai nekantraudami laukiame sugrįžtant gandrų!

Ikimokyklinio ugdymo pedagogui labai svarbu tobulinti ikimokyklinio ugdymo kokybę, diegiant inovatyvius, šiuolaikiškus metodus ir priemones.

Meninio skaitymo konkursui šiemet sukako šešiolika metų. Šilalės lopšelis – darželis „Žiogelis“ renginį organizuoja kartu bendradarbiaudamas su Šilalės rajono savivaldybe.

Su Nepriklausomybės atkūrimo diena!