Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Užbaigėme respublikinį projektą „Seku išdykusią pasaką...“

Užbaigėme respublikinį projektą „Seku išdykusią pasaką...“

 

2022-05-18

plačiau
Diena su kariūnais

Ar Jūs matėt? 
Ar girdėjot? 
Kaip „Kiškučiai" išriedėjo?
Riedėjo, dardėjo ne taip toli.
Bet kelionė buvo labai įdomi!

plačiau
Kviečiame dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų sporto šventėje „Vaikystės spindulėlis 2022“

2022 m. gegužės 30 d. Šilalės rajono ugdymo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus bei pedagogus kviečiame dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų sporto šventėje „Vaikystės spindulėlis 2022“.

plačiau
Vyresniųjų grupių ugdytiniai atsisveikino su lopšelio-darželio darbuotojais

Vyresniųjų grupių ugdytiniai atsisveikino su lopšelio-darželio darbuotojais.

 

2022-05-16

plačiau

Mažieji matavosi ugniagesio profesiją

Š.m. gegužės 4 ir 5 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Drugelių“ (lydėjo mokytoja Ingrida Mikutaitė ir padėjėja Rita Burneckienė), „Širdukų“ (lydėjo mokytoja Ligita Sabockienė ir padėjėja Ona Rimkienė), „Saulučių“ ( lydėjo mokytoja Ona Mikutienė ir padėjėja Birutė Pudžemienė) ir „Ančiukų“ (lydėjo mokytoja Rasa Žygaitienė ir padėjėja Marija Kerinienė) ugdytiniai matavosi ugniagesių profesiją.

 

plačiau
Dėl vaikų į Šilalės lopšelį-darželį „Žiogelis“ priėmimo

2022 m. gegužės 11-12 d. Vaikų priėmimo į darželius sistemoje buvo sudaromi priimamų vaikų sąrašai.

plačiau

Kviečiame dalyvauti respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių sveikos mitybos projekte „Oi tu, griki, grikeli!“.

 

 

plačiau
Minėjome spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną

Gegužės 7-oji – spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, tad kalbantis su lopšelio-darželio ,,Žiogelis“ ,,Kiškučių“ grupės vaikučiais apie knygeles, kurias vartome kasdieną iškilo daug klausimų...
 

 

plačiau

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė priėmė sprendimą nuo 2022 m. gegužės 1 d. atšaukti valstybės lygio ekstremaliąją situaciją visoje šalyje dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo grėsmės.

 

2022-05-02

plačiau