Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Prisijungėme prie kalėdinės akcijos „Papuošk savo miestą“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė prisijungė prie kalėdinės akcijos „Papuošk savo miestą“. 

plačiau
Seimo narių vizitas Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“

2021 m. gruodžio 2 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ lankėsi Seimo nariai Jonas Gudauskas, Linas Slušnys ir Justas Džiugelis.

plačiau
„Nykštukų“ gr. bendruomenė laimėjo II vietą Advento vainiko konkurse

Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras organizavo Advento vainiko konkursą. Konkursui buvo pateikta net 60 skirtingų Advento vainikų.

 

plačiau
„Kiškučių“ gr. pedagogei suteiktas eTwinning nacionalinis kokybės ženklelis

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Kiškučių“ gr. pedagogei Sigitai Bartkuvienei už projektą „STEAM RUDUO" suteiktas programos eTwinning Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ). 

 

2021-11-29

plačiau
Pabaigėme Respublikinį ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ekologinį-etninį švietimo projektą „Užauginsiu pats duonelę!“

Nors už lango jau vėlyvas ruduo ir visi darbai, susiję su duonos auginimu, jau senai nudirbti, bet vaikučiai eidami pro tuščias daržo lysves nuolat prisimena, kaip smagu buvo vasarą pabraidyti po javų lauko labirintą... 

plačiau
Prisijungėme prie „Baltojo paukščio“ akcijos

Artėjant gražiausioms metų šventėms Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ prisijungė prie pirmosios ponios Dianos Nausėdienės inicijuojamos „Baltojo paukščio“ akcijos. 

plačiau
Paminėjome tarptautinę tolerancijos dieną!

Kaip ir kiekvienais metais, taip pat ir šiemet Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė minėjo tarptautinę tolerancijos dieną.

 

 

plačiau
„Kiškučių“ gr. ugdytiniai dalyvauja ugdomajame eTwinning projekte „STEAM RUDUO“

Geras dėde Rudenėli,

Kas ten tavo pintinėj?

 

Taip Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Kiškučių“ grupės vaikučiai kreipėsi į atskubėjusį rudenėlį ir ne tik apžiūrinėjo Rudenėlio pintinę, bet ir prisijungė prie respublikinio eTwinning projekto „STEAM RUDUO“.

 

 

 

plačiau
Įrengtas lauko sveikatingumo takelis

Šiuos mokslo metus pradėjome su atnaujinta Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo programa „Žiogelio takeliu“. Vienas iš programos prioritetų - ugdymą tęsti lopšelio-darželio „Žiogelis“ lauko erdvėje. Ta proga lopšelio-darželio teritorijoje įrengtas lauko sveikatingumo takelis. 

 

plačiau
„Voveriukų“ gr. edukacinis užsiėmimas

,,Voveriukų'' gr. spalį pabaigė su edukaciniu užsiėmimu „Helovino meninės lauko dirbtuvėlės“.

 

 

plačiau