Pradėjome ikimokyklinio ugdymo programos „Žiogelio takeliu“ atnaujinimo darbus

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė su 6 partneriais įgyvendina projektą, kurio tikslas - pagerinti ikimokyklinio ugdymo kokybę skatinant pokyčius Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo įstaigų veikloje.

2021-03-23

Sveikiname konkurso „Lietuvėle, tu graži!“ nugalėtojus

2021 m. kovo 4 d. pasibaigė tradicinis Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ organizuojamas Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konkursas „Lietuvėle, tu graži!“.

Pedagogės Respublikinėje konferencijoje pristatė pranešimą

2021 m. vasario 24 d. ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sigita Bartkuvienė ir Jovita Aužbikavičienė dalyvavo Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų teorinėje-praktinėje konferencijoje ,,Inovatyvus darželis su STEAM".

2021-02-24

Šilalės rajono savivaldybės mero 2021-02-23 potvarkis Nr. T3-14 „Dėl viešo konkurso Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pareigoms eiti komisijos sudarymo“.

2021-02-23

Skelbiamos atnaujintos visos darbo dienos ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eilės

Šilalės rajono savivavldybės administracija skelbiame Ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eiles.

Kviečiame dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konkurse „Lietuvėle, tu graži!“.

2021-02-19

Kviečiame dalyvauti respublikiniame projekte „Man – grūdelį, tau – giesmelę“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė kviečia dalyvauti respublikiniame projekte „Man – grūdelį, tau – giesmelę“.

2021-01-18

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENOS 30-MEČIO MINĖJIMAS LOPŠELYJE-DARŽELYJE

Šiandien - ypatinga diena. Lygiai prieš 30 metų mūsų šalies drąsuoliai iškovojo laisvę, apie kurią mes pasakojame savo mažiesiems Šilalės rajono gyventojams.

Kviečiame prisijungti prie Tarptautinio projekto „Viliojanti sniego paslaptis“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė su didžiausiu nekantrumu laukia sniego.

Laukiate ir jūs?

Tuomet kviečiame prisijungti prie mūsų inicijuoto Tarptautinio projekto „Viliojanti sniego paslaptis“ ir kartu patirti pažinimo bei kūrybinio proceso džiaugsmą.

2021-01-08

Siekiant įstaigoje ugdytiniams įdiegti sveikos gyvensenos principus ir skatinti jų tiriamuosius bei kūrybinio mąstymo gebėjimus Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė su 6 partneriais įgyvendina projektą, kurio tikslas - pagerinti ikimokyklinio ugdymo kokybę skatinant pokyčius Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo įstaigų veikloje.

Projektas „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ finansuojamas iš Europos socialinio fondo lėšų.